• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: jo! tomu rikam kamion :D


    JINAK VYHLASUJU PATRANI!




    Letos vysel tenhle dokument:

    APEX: The Secret Race Across America

    APEX: The Secret Race Across America (2019) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt8792630/

    A ja ho chci videt, ale zatim se mi ho nikde nepodarilo najit. Komu se to povede a nasdili zdroj, ma u me bludistaka :)

    Pro ty, kdo nevi, o co se jedna, tak je to dokument o prekonani rekordu prejezdu z pobrezi na pobrezi :)

    A pak tu mam jeste jeden serial z roku 2018 (respektive sezony 2017), na ktery jsem narazil :) Kdo ma Amazon Prime, ten ma okurkovou sezonu o to kratsi :D

    GRAND PRIX Driver
    Watch GRAND PRIX Driver - Season 1 | Prime Video
    https://www.amazon.com/GRAND-PRIX-Driver-Season-1/dp/B078WDNRSV
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: co tohle?:)



    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Testy v Abú Dhabí uzavřel nejrychlejším časem Russell, Leclerc boural – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/...-den?fbclid=IwAR1vWyo77eet4A9aIIA5Brm-d0gvexbn2UWznCwZ4cLHzr_hoS1KZ0axS2s
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: jako uz tohle je hodne osekany, ale porad to ma parametry kamionu :D Lopraiska uz je proste nafouknuty auto s maskou ala kamion...

    posledni takovy jsou pro me Kamazy (ikdyz ty taky jsou dost oholeny) nebo prave DeRooyovy Dafy, ktery maj aspon kamionovou siluetu :)

    Jeste mozna Liazky, co jezdily v posledni dobe. A mozna se taky pletu a melu tady poradny kraviny a stale tam jezdi poradny mackove a jen jsem je nevidel :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    I kdyz tohle jsou asi verze z rozdilnejch let :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: jestli to davaji na eurosportu tak na to kouknu po vecerech :) ja jsem to hrozne zral jako malej, kdyz jezdily jeste Liazky, a moje nejoblíbenější auto byl tenhle DAF s Jan de Rooyem





    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: 18? Mne tu svitilo 34 :D


    TOM_HOST: juch. A letos by se na ozveny nemuselo cekat tak dlouho, respektive by mohly teoreticky byt kompletni vysledky a ne cekacka a dohledavacka :D juch


    TOM_HOST: "dve zelizka v ohni, di a jedno slohni" a jinak, co jsem videl letosni Lopraisku, tak to proste uz neni kamion... sry.. to je nafoukly SUV... To uz proste jsou specialy a ne kamiony... to je nuda
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Tyvole ale ceske zelizka v ohni! Jednou za den sestrih z etapyna 20min ideal ... ta predstava ze denne jedes 600km spojovacky a 400 ostrych treba s kamionem ... tsipiiico :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: To ja chapu ale bylo to jedno predjeti a celkem ne nijak extra ... ale z gauce se to keca :)

    (Aby bylo jasno ja jezdim online skoro kazdou noc gran turismo a vcera to byly takove boje o kazdy plac na interlagosu ze tohle predjeti mi ted prijde jako sranda ... ale v reali bych se zesral to je jasny ... mit tolik penez na hrbu tim predjetim tesne pred koncem to zdupat to musi byt nervy)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    18 novejch tu snad nebylo od naseho Le Mans silenstvi :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    V tom případě bych žádný protest nepodával... :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Já být na tvém místě, podal bych oficiální protest na vedení FIA :D
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    THRASHER: Tohle je pořadí před Abú Dhábí.
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Při rovnosti bodů je výš jezdec s více lepšími umístěními. Kvjat má jedno třetí místo, Hülkenberg na druhou stranu...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Leda jako Daniil a Nico :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    THRASHER: 96 a 95 :)

    Kvyat a Hulk oba 37, ale nezdá se, že by byli seřazení podle abecedy :)

    https://www.formula1.com/en/results.html/2019/drivers.html
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Sezóny :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: O jeden bod předjetím v posledním kole :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Podstatné je to, že se díky tomu posunul na celkové 6. místo (hned za Vettelem) a získal tak lepší prize money pro McL
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Jako hezky ale ze bych z toho padal na rit se rict neda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam