• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jj, LMP2 AM
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ve svy kategorii?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Blava sedmá, ale vlastně třetí
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jsem nestihal, ale s tvym online prenosem to mam skoro jako kdybych na to koukal, takze thx :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Na Dakaru zahynul portugalský motocyklista, oživit se ho snažil i slovenský soupeř
    https://sport.aktualne.cz/...a24cac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Hotovo, #1 se nakonec propadla až na osmé místo, takže Blava končí sedmá.

    Cigárko, pomodlit a spát :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Ani tak se ale moc daleko ze svého třetího místa nepropadne, protože už na pátého má náskok více kol, než kolik je ve zbývajícím čase možné odjet...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Sedm minut před koncem #1 s velmi divným zvukem a pomalou jízdou parkuje v garáži
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Zbývá devět minut a závod znovu restartuje z fáze FCY, Bratislava má čtyři minuty ztrátu na sedmé a dvě minuty náskok na deváté místo
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Pod trvající žlutou na trati zastavuje #65 LMP3
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Pětadvacet minut před koncem FCY kvůli čínskému GT #16 v zatáčce č. 16 a francouzské LMP3 #9 týmu Graff v zatáčce č. 30
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Půl hodiny před koncem má ARC Bratislava na sedmou americkou #25 ztrátu dvou minut a povážlivě ji stahuje devátá britská #2 týmu Nielsen Racing kategorie LMP3
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Necelých 40 minut před koncem dostává slovenská #4 ARC Bratislava drive through penalty za speeding in the pitlane, osmá pozice jí celkem bezpečně zůstává.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Hodinu před koncem závodu Bratislava se třemi zastávkami krouží stále na osmém místě dvě minuty za šestou #25 týmu Rick Ware Racing, která se čtyřmi zastávkami zastává stejnou kategorii a než jsem to napsal tak ji polská #33 v LMP2 odsunula na sedmou pozici. Na čele se nic zvláštního neděje, pokud se zrovna neprobíjí trafficem a #26 a #1 mezi sebou vezou kolem pěti sekund.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Jsme půl hodiny za půlkou závodu a Bratislava stále ještě má palivo :D

    (komu to uniklo, tak při minulém podniku v Shanghaji nedokončila, protože jí v půlce závodu sto metrů před plánovanou zastávkou palivo došlo)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Hodina a čtyřicet minut do konce a urputný souboj o první místo mezi #26 (G Drive Racing) a #1 (Eurasia Motorsport), Bratislava osmá a než jsem to napsal tak #1 zaplula do boxu, strávila tam 46 sekund a s náskokem minuty a třičtvrtě na třetí sesterskou #36 zase vyplula na druhém místě, zatímco kolidují GTčka předjíždějící se o kolo a způsobují FCY, Bratislava toho stejně jako většina ostatních využívá a po minutu a půl dlouhém pitstopu s přezutím pilotů se vrací na svém původním osmém místě, dvě kola za vedoucí #26
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Po dvou hodinách restart a ARC se posouvá na celkové 9. místo a na obě americké posádky týmu Rick Ware Racing #52 a #25 jedoucích za sebou na pátém a šestém místě ztrácí cca 12 sekund
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Po hodině a půl se objevuje menší požár na trati. Jelikož jsme ale v Austrálii, tak to nikoho nerozhodí a vyřeší to SC.

    ARC po druhé zastávce s Garnetem Pattersonem za volantem stoupá na jedenácté místo, což je třetí v kategorii. Zatím si nejsem úplně jistej, ale zdá se, že onen požár má na starosti posádka #59 britského týmu MRL MSPORT, která tak přepustila ARC své třetí místo. Což by, chápete, znělo hezky do té doby, kdy byste zjistili, že to je vlastně v kategorii místo poslední :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Což je čtvrté místo v kategorii LMP2 AM. To by dokázalo znít docela hezky, dokud byste se nedozvěděli, že v této kategorii jsou pouze čtyři posádky, přičemž všechny za sebou mají jeden pitstop – kromě americké posádky #25, která má na svém desátém místě za sebou pitstopy už dva.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Po hodině s Mirem Konopkou od startu stále za volantem na 16. místě
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_BEAK: Výtku přijímám :) A slibuji, že se nadále budu pokoušet psát pouze Giuliano (když jsem tě četl, tak jsem se na chvíli lekl, jestli jsem náhodou nenapsal Jean), stejně jakožto se nadále budu pokoušet psát pouze Leclerc (což jsem si, přiznávám, musel ověřit, abych to zase nenapsal blbě :)

    Btw spíte? ARC Bratislava v Austrálii po padesáti minutách kroužila na jedenáctém místě, zatímco se během psaní mého příspěvku zastávkou v boxu propadla za patnáctou pozici, kde nepřehledně zpracovaná grafika v přenosu neumožňuje zjistit její aktuální pozici...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam