• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    M_IKE: jestli se ocon bude chovat jako ocon, tak očekávám, že bude se bude konat vnitrotymova fackovana. :)))
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ocon a alfons.. To bude sranda :))
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: Vettel uz dozivotni konec v F1, ne? Kdo by ho chtel, prvni zavod a zase se roztocil :)

    ANDR3E: ja jsem zvedavy, jestli bude konkurenceschopny nebo ne, to uvidime behem par zavodu. Ale chapu, ze to zkousi. Ve 40 clovek jeste proste chce :)
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: jj, ako Mika Hakkinen :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOFI: Takze on odesel z ferrari proto ze ho nebavilo koncit druhy aby sel do mcl kde jezdil posledni aby hned po tom co odesel sel mcl nahoru a ted je na bedne a ted se chce vratit do renoltu ktery jde do prdele uplne takze zas bude jezdit posledni .... podle me uz je to dost naznaku ze by mel zmenit manazera ;))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Nine Things F1 Will Miss About Fernando Alonso
    http://www.youtube.com/watch?v=kYDQzH2VI-w
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tesim se na jeho hlasky :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Alonso se pry vraci do F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: me prijde ze uz na to hlavne psychicky nema :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: no.... tak pro začátek? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Breakdown of Hamilton and Albon Crash - F1 Austrian GP
    http://www.youtube.com/watch?v=cFmqFrWjR8Y
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: rok?:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BBC: Alonso podepsal smlouvu s Renaultem | GPF1
    https://gpf1.cz/bbc-alonso-podepsal-smlouvu-s-renaultem/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak prej Alonso se vrací. Podle informací několika zdrojů půjde o Renault.


    Takže Vettel asi definitivně rok pauza, co?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: co to prevzal jde ferko lehce do kopru. Taky cekam zmeny, ale jestli budou k lepsimu ...

    Zavod byl ze zacatku trochu nuda. Mercedes si zase jel svou ligu, ale konec byl zabavny. Jen skoda tech saskaren kolem BLM.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    přesně. Nějakej cucák z dovolenkový destinace mě tu nebude školit. :)))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takze sumasumarum si myslim ze tam pridal schvalne aby to vypadalo ze tocil ale “ujelo” mu to a “co jsem mel delat” prave proto ze se nechtel nechat skolit od mladika ;) taky albon vole dvakrat predjizdi 5ti nasobneho mistra venkem v takove zatacce tak co jako ceka ze se stane? Prosim pane albon projedte si
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ja jezdil tuhle trat v gts mockrat ... MOCKRAT ... a v tehle zatacce vim moc dobre co by lujz mel udelat jinak ... jenze nikdo neresi ze v 6tem kole to probehlo podobne ale lujz prave ubral aby nebyl kontakt a napodruhe uz to proste nevzdal
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: neblbni. Já s tebou ve sporu nejsem. Jen jsem schopen chápat, proč rozhodčí takto rozhodli.

    Ale buďme k sobě upřímní. HAMa nemusim. Hlavně jako člověka. A to už od dob, kdy ve formuli začínal.

    Takže můžu objektivně říct, že v jeho případě nejsem objektivní. :)

    Jsem rád, že jsou tam nováčci. Přesně, Albon, Russel, Baldo, Lec..., všichni ti kluci jsou sympaťáci. I Verstapen vlastně, zlej muž pole. Pro mě je tohle obrovskej příslib do budoucna.

    DRSH
    DRSH --- ---
    Me se s tebou nechce prit. Třeba mas pravdu. Já to ale vidim jinak. A to jsem velký fanoušek Albona..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam