• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: Richter je bída, nezlobte se na mě. Toho slováka mám mnohem radši.
    Jediná škoda, že F1.com neumožňuje livestream na našem území. Hned bych zrušil předplatný skylinku....

    BTW.

    V německej mediích jedou drby, že Aston Martin nabídl Vettelovi smlouvu. To jsem zvědavej, co je na tom pravdy. Neni mi jasný, koho by vyhodili. Strolla? Že by ho táta kopnul do prdele? Checa? S jeho sponzorama?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MITTRA: To sice je, ale myslim že dost zákulisního info k němu taky prosákne.

    Sleduju ho na fejsu a občas má zajímavé postřehy, ale většinu času je divně patetickej. Jeho live komentáře z televize známe všichni, občas prostě... mluví o něčem jiném :D


    Nesledovali jste přes přestávku nedělní historické GP's, "nově" komentované právě Richtrem? Co na to říkáte?

    Nekomentoval to "online" tak měl hromadu času se připravit, takže se mu jeho minely neděly. Dění moc nekomentoval, spíš osvětloval souvislosti. V rámci konkrétních závodů mluvil o kontextu doby, předchozí i navazující historii, prostě mluvil o příběhu. O tehdejší technice, politice, lidech... Mě to připadalo celkem zajímavé. Své patetismy se sice nedokázal odpustit, ale tak prostě má to rád :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Občas IMHO taky není na škodu snížit se na bulvární úroveň a sledovat o čem si ščebetají fógli. Přilít trochu vyjetého oleje do víru vzrušených debat :)

    F1 News: Vettel considering Aston Martin offer for 2021 - F1 - Autosport
    https://www.autosport.com/f1/news/150576/vettel-considering-aston-martin-offer-for-2021
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Takový talent se rodí jednou za sedmdesát let! ;)

    K pc verzi MM šel ve steamu sosnout community "macho" addon, který počty krásnějšího pokolení redukoval do uvěřitelnějších měřítek :D Ale osobně je mi tak nějak jedno jestli je postavička kluk nebo holka, řeším spíš staty že.

    Taky mívám v týmu pravidelně jako jedničku talentovanou holku. Ono to tam jinak snad ani moc nejde :D A když není jednička, tak je s velkým potenciálem jako dvojka v tréninku na budoucí jedničku. Holt je mezi mladými slečnami o závodění zájem. K tomu připočtěme kvalitu světových univerzit, jejichž technické obory chrlí do světa zástupy vysoce kvalifikovaných závodních inženýrek, jejichž řady doplňují k těžké práci odhodlané talentované mechaničky.

    Kéž by se podobné rozložení zdrojů a sil projevovalo i v reálném motorsportu. Inženýrky v reálu vliv na vývoj a jiné věci určitě mají, například závodní "taktičku" bych si taky dokázal představit, zajímaly by mě třeba mechaničky (ne že by nebyly taky k vidění), a pořád sice marně – ale s očekáváním – vyhlížím pilotky, které by šlapaly borcům po difuzorech :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Kdyby ta emancipace nebyla tak prehnana aka je tam vic bab rychlejsich nez kdejaky chlap tak bych ani nemuk ale tohle uz je trochu moc

    TOFI
    TOFI --- ---
    Šílený Leclerc a smějící se Wolff. Italský tisk Ferrari nešetří – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/sileny-leclerc-a-smejici-se-wolff-italsky-tisk-ferrari-nesetri?
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Ale vypadá to nadějně! Viz například: https://www.racefans.net/...07/02/netflix-crews-filming-mclaren-and-red-bull-at-austrian-grand-prix/

    Ve zkratce: členové netflix štábu jsou vždy součástí bubliny konkrétního týmu pro daný závod a jsou počítáni do limitu 80 lidí na tým. Natáčelo se něco prý i během přerušení. Tak držme palce!
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    ZDENDAK: Moc bych na to nesázel, Richtr je takový český rádio Jerevan :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Richtr o vikendu rikal, ze Netflix je v garazi Williams a... ten druhej uz nevim, jestli to byl Haas?
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    M_IKE: co ja vim tak se osekaval pocet lidi pritomnych na VC... Ani komentatori ze SkyF1 nejsou primo na okruhu.. pochybuju ze si tam pustis 50typku od netflixu co neco tocej....
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nemáte někdo idnes premium? Teď tam v posledních dnech vyšly nějaký na první pohled možná i celkem příčetný články z historie F1 - 80. a 90. léta, a nechce se mně nějak zvlášť se jenom kvůli tomu registrovat...
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Letos seros fakt nebude?
    JA zaznamenal jen ze se o tom jednalo jak to bude, myslel jsme ze to nakonec ale nejak udelaji :(
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ZDENDAK: jj a chtel bych videt Sebba pristi rok u Haase jak se snese s Guntherem... me tak mrzi ze nebude netflix z tyhle hybrid sezony.... chtel bcyh videt Gunthera mlatit Kevina botou a Grosjeana jak nevi a Gubther na enj krici nebo tak neco.... od doby dokumentu mam po McL druhou oblibenou staj... Haas a to kvuli nemu....
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Já se hlavně těším, jak Nando srovná Cyrila :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Jak to teda je s tema prestupama pristi rok? Sainz jde do B tymu, ze ktereho odchazi Binotto? A ten pujde kam? :)))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tak na lehčí notečku :)

    Jakožto dávný pařan Motorsport Manageru jsem sáhnul po MM3 mobile a pobavila mě hned jedna z prvních hlášek:



    Leave me alone, I know what I'm doing!

    :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOFI: mýtná brána top
    TOFI
    TOFI --- ---
    Pohřeb klaunů na traktoru. Trapas Ferrari na Red Bull Ringu bavil
    https://sport.aktualne.cz/motorismus/formule-1/f1/r~6af1ca9cba4011ea8b230cc47ab5f122/?utm_source
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    Leclerc zničil naděje Ferrari! Pro něco takového neexistuje ospravedlnění, říká - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...eje-ferrari-pro-neco-takoveho-neexistuje-ospravedlneni-rika.html?utm_source=
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Seb: Vlez mi na záda
    Charles: OK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam