• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK:

    Giovinazzi & Russell Race-Ending Crash at Spa | 2020 Belgian Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=3fadZPVYQxo
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jen druhou Alfu GIO rozebral tak, že Russel byl nucen o jeho volně putující kolo rozebrat i svůj Williams. Hrůzně rozhozené trosky napříč celou tratí se ale ukázaly jako jen tak rozhozené a borci v klidu odešli po svých.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: ja ted videl jeste highlights a jsem rad ze jsem vyrazil misto toho na kolo ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jinak, Alfa uz je, díky Kimimu, A tým Ferrari. kdyby jeste někdo neviděl výsledky. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    no tak to snad jako shrnutí stačí, ne? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Nejaky shrnuti zavodu ve třech vetach?:)Slysel jsem jen v radiu ze 1.Ham 2.Bot 3. Max
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Kruci Sainze škoda, ještě před závodem. Ale to asi aby si zvykal na Ferko :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: tak je fakt, ze historicky to zdaleka není poprvé, co je fko takhle v hajzlu. jen bych nečekal, že nejsou schopni se z tech chyb poucit.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: spis na rucnik vhozeny do ringu... ale hold nekdy je potreba na to dno dopadnout, aby se z neho mohlo odrazit :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    sainz bude mit těžký spaní.

    nechápu, co tam Binotto ještě dělá. tohle už není ani vtipný, tohle už je vyloženě na kapesník. :))))
    KORDA
    KORDA --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ham novej tratovej rekord:)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Tohle je vtipny:)

    Assetto Corsa - Formula 1 2009 MOD - Old Monza RACE 2k 60FPS
    http://www.youtube.com/watch?v=D3e2kODY2C0
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_BEAK: Kvyat je aspon 11., zatímco Pierre mu bude zitra dychat na zada z 12.místa
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ferko slusne dneska :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Horner právě v jedné větě řekl "Pierre" a "Kvyat". Hezké, jak mají jezdci u Red Bullu rovné podmínky :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Ferrari v 2019: Frrr!
    Ferrari v 2020: Fr...?

    Sainz: F
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: to jo. musim se přiznat, že 2x redbull ring a Silverstone zase taky úplně zajímavej nebyl, takže asi máš pravdu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: me to pripomina stary okruhy, ty 3 dlouhy rovinky budou aspon naka zmena
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: já teda tuhle konfiguraci neznám, ale nezdá se mi úplně atraktivní. :)))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Boží, potvrzeno že na Sakhiru se jako druhý závod pojede vnější "ovál", jsem zvědavý :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam