• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: z toho zavodu delat zavery nema asi uplne smysl, spis mi prislo zajimavy co rikali v Eiskingu, ze se s tim jejich autem vlastne naucil jezdit jen Max, vsichni ostatni s nim spis bojujou
    TOFI
    TOFI --- ---
    Komentář: Najmout, pak vyhodit a vyhrát. Případ Gasly ilustruje zoufalství Red Bullu
    https://sport.aktualne.cz/...asly-red-bull-alpha-tauri-formule-1/r~90a75faaf10311ea9d470cc47ab5f122/
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    DRSH: když vidím ten front hit, jsem rád, že se dneska víc a víc koukám na nárazy do safer walls. Z těhlech pecek do betonu mě bolí za krkem.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak prý uběhlo 12 vteřin mezi uzavřením pitlane a vjezdu Hamiltona do boxů. To je dlouhá doba, no.
    9 factors that led to Pierre Gasly winning F1’s crazy Italian GP
    https://www.youtube.com/watch?v=wfu3hq83Yq8&ab_channel=THERACE
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: "No Kimi, you will not have the blankets." On je prostě legenda. :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Gasly's Joy, Ferrari's Pain And The Best Team Radio | 2020 Italian Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=iAQNJ-Ah0_g
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    MADCAT: Belgie 2001 (Burti). Jak již bylo zmíněno níže, podle nových pravidel je to poprvé.
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    JOHN_LENON: Za mě je to jednoznačně chyba jak hamiltona, který neviděl světla, a týmu, který ho zatáhl do boxu. Nemyslím si, že by to byla chyba návrhu tratě. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    HEDIS: Já tím nikterak chybu Ham & Mercedesu neobhajuju, jen se snažim pochopit, co a proč se to stalo. ;)
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    JOHN_LENON: Nemyslím si, že je to úplně špatně umístěné. Je to dobře vidět. Jedeš pravotočivou zatáčku, díváš se na obrubníky, a najednou na tebe z prava vyskočí červené kříže, které jdou dobře vidět. Jsou tam ještě dva a blikají.

    Za mě chyba Ham a Mercedesu
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    M_IKE: Já pak zas přestal F1 sledovat někdy v roce 2010 plus mínus, protože všichni moji oblíbení piloti přestali jezdit, a nový oblíbený jsem nějak nemohl najít :-) a taky s tím neustálým zmenšováním motorů a obecně technickýma pravidlama jsem se nějak nemohl sžít... takže jsem tyhle závody asi už nejspíš neviděl... A jako jo - když už někde byl závod zastavenej, jako třeba tady ten legendární megacrash ve Spa, tak to bylo v prvním kole, a to se prostě tak nějak občas stává, že se to tam pomele a musí se zastavit, uklidit a znova. Ale v půlce rozjetýho závodu mě to z nějakýho důvodu překvapuje :-)
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: po tom prvním startu více než hodinu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: to muselo trvat nez nasli a posbirali vsechny ty ulamany kola:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: a ten fakt stal za to. jeden z mala zavodu, kterej si pamatuju, jak jsem ho sledoval nazivo na dovoleny na slovensku. na markyze. spolukomentoval Jirko Malcharek. :)))
    DRSH
    DRSH --- ---
    1998 Belgian Grand Prix: Race Highlights | DHL F1 Classics
    http://www.youtube.com/watch?v=R22nxVYLaBQ
    DRSH
    DRSH --- ---
    No podle me nejslavnější závod který se přerušil a startovalo se znovu z pevných pozic je Spa 1998. To byl celkove brutální závod.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    M_IKE: jo ty myslis pevny starty!
    Tak to byla premiera, ale v pravidlech to je tusim od 2018 :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    MADCAT:
    2014: Japonsko (Jules..)
    2016: Australie, Belgie, Brazilie
    2017: Baku
    2020: Monza
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hele kdy naposledy byl závod zastaven a startovalo se znova tak jak teď v nedělu? Formulu 1 jsem docela sledovával tak od r. 1992, ale přiznám se, že si nějak nevybavuju žádnej další závod v minulosti, kdy to takhle přepůlili...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam