• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Popravdě jsem si nejdřív říkal, jestli to nebyl nějakej bombovej útok. A pak taky že to nemoh přežít. Štěstí že dokázal hned vylézt. Každopádně klobouk dolů. Furt se mi to omílá v hlavě.

    Co ale nechápu, je ten jeho manévr, co ho navedl na Kvyatovo kolo. Hrozně podivnej pohyb. Richtr to komentoval jakože se snažil zaútočit v místě co se mu otevřelo napravo. Já bych spíš řek, že se lekl skrumáže na levé straně dráhy a byl to spíš úhyb. Každopádně to bylo dost zbrklý, imho...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    What made Grosjean’s crash so violent, and how he survived - The Race
    https://the-race.com/formula-1/what-made-grosjeans-crash-so-violent-and-how-he-survived/

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    'His visor was melted' - F1 medic describes Grosjean's escape - The Race
    https://the-race.com/formula-1/his-visor-was-melted-f1-medic-describes-grosjeans-escape/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: Co jsem cetl tak vyckavaj a nechavaj si otevreny vsechny moznosti vzhledem k tomu ze u jinejch tymu jsou mista obsazeny
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Já pořád nechápu proč v Redbullu zjevne nestojej o Pereze, to si fakt myslej ze Albon se do pristi sezony o tolik zvedne?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    No, jedem ted ze zaznamu. Nemalej infarkt hned na zacatku... uz chapu tech +100 new tady...
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    klidu= kliku
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ZDENDAK: mel fakt z prdele klidu ze mu ty svodidla nic neuřízli a že byl po takovým narazu pri vědomí . KDyby omdlel tak tam uhořel, nikdo by si imho netroufl tam za nim skočit ..
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: T-1000 ! :)
    MERTLAS: udajne jeste sebral nejake debri primo do prave predni gumy, otazka jestli to tomu taky nepomohlo
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Driver of day Romain Grosjean. Taky jsem ho cvak. Už jste mu někdy dali hlas? :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MARMESS: Taky si myslim že v tom byl Kvyat nevinně... ale má chudák prsty v pěknejch věcech dneska :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Pičapes, jsem mu to přál jak nikdá...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Muz zavodu pro me Albon, to treti misto mu preju
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ten ohnostroj nakonec si mohli celkem odpustit
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    lol baterka ma mozna defekt :D lol
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Tvl a ten manik s hasicim pristrojem prebihajici pred Norissem trat
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    zacatek a konec gut :) v prubehu semtam taky zajimavy :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    To je zavod..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    3 kola do konce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam