• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Grosjean reagoval na štosování vlevo vepředu. Obecně pohybovat se takhle rychle do strany na rovince není standardní manévr. Nemá nejlepší periferní vidění, tak si nevšiml, že vedle něj je Kvjat. Zbytek je historie.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ZDENDAK: Poustel sem si ted opakovany zabery a on proste myslel ze se tam narve a podjede je.. v levo misto nebylo, tak to zkusil tam a ocividne necumel do zrcatka
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Popravdě jsem si nejdřív říkal, jestli to nebyl nějakej bombovej útok. A pak taky že to nemoh přežít. Štěstí že dokázal hned vylézt. Každopádně klobouk dolů. Furt se mi to omílá v hlavě.

    Co ale nechápu, je ten jeho manévr, co ho navedl na Kvyatovo kolo. Hrozně podivnej pohyb. Richtr to komentoval jakože se snažil zaútočit v místě co se mu otevřelo napravo. Já bych spíš řek, že se lekl skrumáže na levé straně dráhy a byl to spíš úhyb. Každopádně to bylo dost zbrklý, imho...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    What made Grosjean’s crash so violent, and how he survived - The Race
    https://the-race.com/formula-1/what-made-grosjeans-crash-so-violent-and-how-he-survived/

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    'His visor was melted' - F1 medic describes Grosjean's escape - The Race
    https://the-race.com/formula-1/his-visor-was-melted-f1-medic-describes-grosjeans-escape/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: Co jsem cetl tak vyckavaj a nechavaj si otevreny vsechny moznosti vzhledem k tomu ze u jinejch tymu jsou mista obsazeny
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Já pořád nechápu proč v Redbullu zjevne nestojej o Pereze, to si fakt myslej ze Albon se do pristi sezony o tolik zvedne?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    No, jedem ted ze zaznamu. Nemalej infarkt hned na zacatku... uz chapu tech +100 new tady...
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    klidu= kliku
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ZDENDAK: mel fakt z prdele klidu ze mu ty svodidla nic neuřízli a že byl po takovým narazu pri vědomí . KDyby omdlel tak tam uhořel, nikdo by si imho netroufl tam za nim skočit ..
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: T-1000 ! :)
    MERTLAS: udajne jeste sebral nejake debri primo do prave predni gumy, otazka jestli to tomu taky nepomohlo
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Driver of day Romain Grosjean. Taky jsem ho cvak. Už jste mu někdy dali hlas? :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MARMESS: Taky si myslim že v tom byl Kvyat nevinně... ale má chudák prsty v pěknejch věcech dneska :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Pičapes, jsem mu to přál jak nikdá...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Muz zavodu pro me Albon, to treti misto mu preju
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ten ohnostroj nakonec si mohli celkem odpustit
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    lol baterka ma mozna defekt :D lol
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Tvl a ten manik s hasicim pristrojem prebihajici pred Norissem trat
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    zacatek a konec gut :) v prubehu semtam taky zajimavy :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    To je zavod..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    3 kola do konce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam