• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3E: Dobrej napad :D.
    A vubec, tohle je hrozne hluchy obdobi. Kez by aspon bylo novy Drive to Survive. Nevim, co se svym zivotem.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: muzes mu napsat, treba te poslechne
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZDENDAK: Skoda, mne bude chybet. Bavil me jeho attitude.
    Nechce taky Horner treba vypadnout? Jsem na nej alergicka.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    The Fascinating Evolution of F1 Helmets
    http://www.youtube.com/watch?v=8lVunFET-Ik
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON: Pokud vím, tak zatím hodlají pokračovat na základě motoru od Hondy, který si chtějí doma sami udržovat. Takže nejspíš kupují know-how od Japonců. Nakonc vývoj je zmražený, takže stačí jen postavit linku na ctrl+c, ctrl+v :)

    Horner se taky měl vyjádřit tak, že po změně pravidel 2025 (která má přinést jednodušší a levnější motory) si chtějí vyrábět motory komplet vlastní. Takže čekám, že aktuálně rozšíří továrnu o motorářskou sekci, kde se nejdřív budou šťourat v tom co mají od Hondy a postupně začnou pracovat na vlastním.


    Je to info cca z prosince, něco jsem četl na motorsport.com, něco mám z YT kanálu The Race, něco jen tak předpokládám. Inside Line nebo EisKing jsem nějaký čas nesledoval, tak nevím jestli tam třeba neproběhlo něco aktuálnějšího.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: škoda, ta vzájemná nevraživost s Hornerem mi bude chybět...

    tak mě napadá, nějakej vývoj s motorama pro RB?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Austin, Texas, Circuit of Americas BTW
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Cyrda opouští automobilku Renault a nebude se účastnit ani programu Alpine
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: clickbait, zas tak moc nerekl :)

    „Abych byl upřímný, mě jeho jméno nezajímá!" prohlásil suverénně v ruské televizní show „Match TV", když byl dotázán na kolegu z týmu. „Nejsme přátelé, nanejvýš staří známí, protože jsme spolu jezdili na motokárách,"
    TOFI
    TOFI --- ---
    Skandální útok na Schumachera! Nejsme přátelé, jeho jméno mě nezajímá, tvrdí Rus - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...lni-utok-na-schumachera-nejsme-pratele-jeho-jmeno-me-nezajima-tvrdi-rus.html
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: No dyt ten koncept je furt stejny
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: mozna naky chudy tymy :D



    NASCAR haulers: How do these 18-wheelers transport race cars and more? – How It Works
    https://www.howitworksdaily.com/...ar-haulers-how-do-these-18-wheelers-transport-race-cars-and-more/
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Nascar tak prevazi dodnes
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Potvrzeno, Aston Martin ma novyho hlavniho sponzora Cognizant, zelena ma tak zelenou :)
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    ZDENDAK: hustá trať
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: za to predjizdeni v tom spondim videu uplne neslintam :) ale ty historicky obrazky jsou super, vcera jsem se na tom dobre zasekl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam