• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: No ne? Prostě na trati pořád nějaká akce, proplétající se traffic, oko plesá nad skrumážemi krásných aut... k tomu měnící se prostředí, slunce klesá, protahují se stíny, obloha se barví... světelná show řítící se klikatou tmou.
    Mechanici v už půl hodiny kmitají nad rozbitou převodovkou a snaží se ji vyřešit rychleji, než jak soupeř o tři hodiny dřív vyřešil rozbitou spojku. Bude to trvat ještě další půl hodiny, ale to nevadí, protože jiným se za hodinu a půl stane s motorem něco, na co budou muset teprv přijít.
    První paprsky slunce probleskují ranní mlhou, dopolední oblačno s lehkým deštíkem, k obědu se vyjasní. K tomu neustálá akce padesáti vozů pěti různých kategorií, rychlejší skupina se plavmo vypořádá s pomalejší skupinou, zatímco se proplete ještě rychlejší skupina. Prázdná rolička od lepící pásky dopadá na hromadu prázdných roliček od lepící pásky. Pitlane se rozlévá vůně kávy, díky niž je možné se rozvzpomenout na to, kam jsem jenom odložil ten šroubovák.

    Jsem beznadějný romantik? :D

    A to jsme na Daytoně. Když se v myšlenkách přenesu do jarních lesů v okolí Le Mans... tak se rozplynu :D








    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Já na ty endurance masochismy kolikrát koukám snad jen kvůli tomu, jak to vypadá :)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK:Aha, takže...

    "Problémy pro vozy LMP 2! Ben Hanley skončil mimo trať s Orecou 07 #81 týmu DragonSpeed a při jeho snaze dostat se zpět do boxů byla vyhlášena dlouhá FCY fáze. Po restartu zamířil k mechanikům Dennis Andersen s Orecou 07 #20 týmu High Class Racing, ze které se viditelně kouřilo a nyní po dvou hodinách závodu byla opět vyhlášena FCY fáze po nehodě Fritse van Eerda s Orecou 07 #29 stáje Racing Team Nederland."



    Toť zápletka posledních chvil
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: FCY zas, Van Eerd zapíchnul LMP2 Team Netherlands do pneumatik. Se toho myslim zatím moc neodzávodilo :D

    Minulou neděli jeli kvalifikační závod na 100 minut, měli popršeno a neustále někdo Vetteloval, mnohdy i synchronizovaně. Taky toho moc nenajeli. Tak aspoň že dnes na to mají celej den :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    IMSA TV: Live | IMSA
    https://www.imsa.com/tvlive/

    Sleduje někdo?

    Ušel mi start, prej bylo hnedka nějaký drama a Kevin Estre rozprášil difuzor svého Porsche po trati.



    Jinak co vidím tak se spíš krouží pod žlutou, než že by se nějak pretěkalo. Ale hezky se jim to tam začíná barvit nízkým Slůníčkem půl páté lednové odpolední :)

    A zelená zase, už to burácí! ;)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: A ja jaj, urazil si kolečko.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Race 3 Asian F3, Roman Staněk se drží na třetím místě a dává fastest laps :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK:

    Nováčci z F1, legenda NASCAR a téměř 50 vozů. Chystá se Rolex 24 – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/...x-24?fbclid=IwAR2UpGPbzSLW1OCLq6dKvWfAVHeT8Vb6OPJy3--mI6TUffts4_V-1RSfjd8
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Ale teda přenos jim glitchuje jako prase, nic neni vidět. Problém je u zdroje, protože na placeným motorsport.tv to vypadá uplně stejně
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK:

    2021 F3 Asian Championship Certified by FIA Round 1 Race 1 Live Streaming
    https://www.youtube.com/watch?v=UUWOlF13-yE&ab_channel=F3AsianChampionshipCertifiedbyFIA
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Mno a pak samozřejmě od sobotního do nedělního večera můžete sledovat i slavnou 24h Daytona :) Zdarma na IMSA.tv

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Zítra startuje sezona zimní série Asian F3, včetně Romana Staňka za Hitech. V Dubai a Abu Dhabi se pojede celkem pět víkendů.

    Zítřejší Race 1 v rámci Round 1 v Dubai startuje v pátek ve 12.35. Přímý přenos je zdarma na YouTube

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    STRACENA: Jezisi chudak Seb, takhle uz to nema cenu honit tu komedii na hlave. Sundat cely, vypada jak tatka.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    STRACENA: Ty ublizene oci jsou jasne poznavaci znameni (: A souhlasim s ANDR3E.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    STRACENA: ja to videl, divim se ze se neoholi uplne, takhle vypada jako kdyby mu bylo tak 50 :)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    Poznávačka, já ho teda nepoznal ani když jsem se dozvěděl kdo to je.

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    FIA
    @fia
    ·
    1 Std.
    The FIA pays tribute to Adrián Campos, former @F1 driver and founder of @CamposRacing who passed away yesterday at the age of 60.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Top 10 F1 Drivers To Never Win A Race
    http://www.youtube.com/watch?v=beGfcYMEpbg
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Nevim zda bylo, i kdyby, je to Kimi, to se neokouka :))

    Raikkonen Scares Giovinazzi On Nordschleife's 'Green Hell'
    https://www.youtube.com/watch?v=JlD9lbWF5WQ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam