• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: jediny co me aspon trochu uklidnuje je ze nebude jezdit ovaly :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Omlouvame se maldonadovi ... oproti romanovi to byl ukazkovy jezdec :)


    Nemelo by ho to uz trknout ze se ma na to vysrat? V f1 rozbil co moh a ted to same bude delat v jeste nebezpecnejsim indy ... nevim nevim jak to dopadne :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: taky jsem to tak cetl :D


    ANDR3E: Je to mozny. Muzou mit podobny duvody a dohody, podminky, jako v pripade LD. Serialy, ktery si sam produkuje Netflix tak tem si dava svoje prvidla. tam, kde je jen jako koproducent, tak zalezi, jak si dohodne smlouvy :) Asi teda koukam na jiny druhy serialu, protoze jsem tohle na Netflixu krom LD nezazil :) A nebo to je tim, ze na to muzu koukat se zpozdenim :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jaj..jsem nejdriv cetl David Beckham :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Aston Martin F1 Team - Girard-Perregaux becomes Official Watch Partner
    https://www.astonmartinf1.com/en-GB/articles/girard-perregaux-becomes-official-watch-partner
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Za Charouze ve F2 letos budou kroužit David Beckmann a Guilherme Samaia
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Mercedes Benz, Monza 1938

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: na Netflixu je dost serialu kde to pousteji po tydnu
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Tam je vic serialu co se vysilaji dil/tyden
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Jezdec, který mohl při debutu vyhrát, kdyby mu to nechcíplo v prvním kole. de Cesaris v druhém Jordanu byl pomalejší, ale závod sám málem vyhrál. Jel druhý a rychle stahoval Sennu. Když byla ztráta už jen 2 s, chcípl mu motor.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: no LD Netflix delal jen koprodukcne (spolu s nekolika dalsima produkcema). Hlavnim producentnem bylo ESPN Films, ktere si vjednalo (vzhledem k tomu, ze se jednalo o jeden z narodnich sportu USA), ze se bude vysilat prave nejdrive v USA a nasledne az celosvetove. Coz mi v pripade DTS nejde dohromady, protoze F1 je v USA spise "okrajovym" sportem oproti "zbytku" sveta. Ale to uz, jak by rekl David Vavra, "blika na nas cervene svetelko, ze pretekame do basketbalu" :)

    At tak ci tak, jestli to budou vysilat 10 tydnu, tak me nastvou, pac na to koukam pri strihani videi a zkouknu to dycky najednou temer jednim dechem :D Uz je 19.3.?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: no, ale teď mě napadlo, jestli to právě není obdobná situace, že na to má usa práva někdo jinej?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: jooo tak to jsem nevěděl. Vím akorát, že je to produkce netflixu.

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jinak akorát se jede Round5 Race3 Asian F3 v Abu Dhabi, Roman Staněk na čtvrtém místě

    2021 F3 Asian Championship Certified by FIA Round 5 Race 15 Live Streaming
    https://www.youtube.com/watch?v=fJe5_GgYUNg&ab_channel=F3AsianChampionshipCertifiedbyFIA




    A v jednu bude startovat Round4 Asian LeMans Series čtyřhodinovkou tamtéž

    4H of Abu Dhabi - LIVE - Race 4 -2021 Asian Le Mans Series
    https://www.youtube.com/watch?v=y9vugofLkzI&ab_channel=AsianLeMansSeries
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: no to je ale trochu jina situace :) Protoze vysilaci prava na Last Dance meli ESPN. A ti to vysilali prednostne v USA prave po tydnu a Netflix mohl celosvetove novy dil vysilat vzdy nejdriv den pote. :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Popravdě teď nevím kde přesně jsem to vzal, buďto to říkali kluci ušatí v Eiskingu, nebo jsem to četl někde na FB, možná u Richtra, možná u DRS podcast. Každopádně to není nijak oficiální info, Интернет написал.

    Ale docela by to dávalo smysl. Lákat na předplatné deset týdnů je lepší, než lákat na předplatné nárazově.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam