• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: byl by to hnus i bez toho. Je to Ferrari
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Hele Carlos už pomalu začíná šedivět :D

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ale jestli zustane u diletantstvi jen v segmentu grafiky... tak budu spoko :D

    Jinak to auto imho neproslo nijak extra vyraznou promenou co se desginu tyce... proste evoluce... Uz to neni divocina jako kdysi :) bohuzel
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jako ta zelena to mi rika jednu vec ... zase tam neni nikdo kdo tomu veli s mozkem ... zase to bude pruser ..

    To snad musi videt kazdy grafik co vyjde ze skoly ze svetle zelena a cervena k sobe nejdou .. aspon co se tyce zavodniho auta .. a co se tyce ferrari ktere ma zaregistrovane dokonce svoji cervenou a budou to prznit nejakou zelenou ktera s vyznamem vzpinajiciho se kone nema nic spolecneho to je proste opet anarchie v tymu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: to je nakej kamionackej trolling?:)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Hele nevíte, jestli bude Ferrari letos zase červený? Ptám se pro kamaráda... :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    skoda ze to nehodili cely do ty tmave cerveny jako minulej rok ten jeden zavod
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Proste pojdme si rict, ze to auto je fakt vosklivy.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHNEYSVK: Ten mi zrovna tak do oci bijici neprisel. Popravde, kdybys me na to neupozornil, tak jsem si ani nevsiml, ale to bylo spis tim nasvetlenim. V prirodnimsvetle to bude taky vypadat jinak.
    Ale to logo tam je jak pest na oko... :/
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MERTLAS: imo je ten gradient medzi dvoma cervenymi daleko horsi ako zelene logo (ktore aj tak vo vacsine pretekov neuvidis :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ach jo... co tam to zeleny logo winnow... to je hnus, velebnosti...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Abysme se tu nerozplývali jen nad novýma F1, na kterých se stejně není nad čím rozplývat :)

    Test Glickenhous SCG 007 LMH na Monze

    https://m.youtube.com/watch?v=pSSCESwA8dI&feature=youtu.be
    KORDA
    KORDA --- ---
    Dneska jsem si to koupil, ale zatím z toho mám roporuplné pocity. Na iPhone / iPadu to běží hezky, ale v prohlížečích (Safari i Chrome, který to podporuje), se to odmítá nastartovat.

    Neřešil jste to někdo už?

    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MOODYCAT: Crofty nie je tiez nejake terno, ale Pit Lane channel mal celkom dobry komentar (aspon v tych 2 pretekoch co som na nom minuly rok zachytil)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KALTY: Jojo, to bylo jen tak na okraj, ze CZ ani SK komentar bych nedala :).
    KALTY
    KALTY --- ---
    MOODYCAT: no však na F1TV budeš mít to samé. EN komentář

    The Audio feed is from Sky, so Martin Brundle and David "Crofty" Croft along with some guests and on-grid commentators.
    Tedy alespoň podle fóra F1 TV
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: i kdyz ty onboardy z kazdyho auta jsou super
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: v Rakousku to je za 65 EUR, ale asi dal pojedu normalni TV, letos to bude stridave na ORF a ServusTV od Red Bullu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KALTY: Ja vetsinou koukam z nejakyho polo-ilegalniho anglickyho odkazu, nechci prijit o "it's lights out and away we go".
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak se taky připojím, ale až před závody. Obhajobu neočekávám, ale nechám si sestavení týmu na později.
    Jinak to s tou slevou vychází 991Kč. Myslím, že není o čem přemýšlet.

    Good bye CZ a SK stopo :D (CZ stopu už neposlouchám dlouho, teď už mě srala i ta SK)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam