• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: nejlepe zatacka za startem, tam si to pekne davaji Lojza s Maxem, jsem zvedavej kdo z nich vypadne ted
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jako fyzicky … jede tam svagr
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    V madarsku na trave … kde nejlip? V ktere zatacce?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KULA: vnitrni stopa nikdy nebude mit rychlejsi vyjezd. Proto si do zatacek jezdci najizdej. Nebo melu blbosti? :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KULA: Takze ve 280ti umi ham behem 0.1s tuknout do maxe rohem sveho predniho kola ktery ani nevidi do maxova zadniho kola ktere taky nevidi tak aby ho roztocil a sam jel dal jo? A to vidis z tohohle sestrihu sirokouhlych kamer jo? A myslis to smrtelne vazne a das za to svoji pravou kouli jo? Tyvoleeeee :))))
    KULA
    KULA --- ---
    TOM_HOST: ham má očividně rychlejší auto po startu, částečně i díky kapse. max ale převáží skrze zatáčky více rychlosti, jeho výjezdy jsou rychlejší. Takže věřím, že to sedminásobnému mistru světa rychle došlo co jediný se s tím dá dělat. Nastrčit se tam. A zrovna tenhle záběr tomu pro mě dává největší smysl.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KULA: jak to z tehle kamery muzes posoudit to ja fakt nechapu ... jako fakt ne a snazim se :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KULA: ja bych to nechal jako racing incident se stastnym koncem pro jednoho z kohoutu...a budem se tesit na pokracovani v Madarsku :)
    KULA
    KULA --- ---
    ANDR3E: Tak z toho mi vychází jedno, šlechtický titul byl flustrovaný, když mu ne ne vyjít předjetí. Takže mu došla trpělivost dost brzo. Je to debil
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    indy camera :)

    *Nova Câmera* OnBoard do Acidente do Verstappen GP da Inglaterra 2021 - F1
    https://youtu.be/QcADs-Wluwg
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ZDENDAK: nazory jsou bud, ze za to muze Ham, protoze se cpal nekam, kam nemel a nebo zavodni incident. Hlavni je, ze ani v jednom nikde neni, ze za to mohl Max a o to jde, maslo ma na hlave Ham. Vicemene, ze to je race incident tlaci jen fanousci Ham, necekane :)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Bottas by mohl zamířit do Alfy Romeo – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/bottas-by-mohl-zamirit-do-alfy-romeo
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Max agresivni lujz agresivni ale za vsechno muze lujz a max je svaty mucednik … co ti budu povidat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ZDENDAK: co fanboy, to nazor. Za me jsou to klasicky pozadovovy tahanice, koneckoncu jde jen o stovky milionu dolaru :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Od incidentu v Copse jsem tady nebyl. Sto třicet příspěvků? A už se vyřešilo kdo za to mohl? :D

    Číst se mi to nechce, stačí co ke mě tu a tam prosákne na FB a v diskusích u článků. Můžu poprosit o nějaké resumé? :D

    Btw on by od nich někdo fakt čekal, že by druhého pustili? Se prostě narvali kam se nemohli vejít, což byla otázka času už od první zatáčky. Zároveň nejde předpokládat, že by se tam nacpat nechtěli. Stalo se co se stát muselo a tančí se kolem toho jak ve Star dance :D

    Takových hitů bylo a bude... zvlášť mezi rivaly co se tahají o titul.

    I enjoy! :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    UZH - New Algorithm Flies Drones Faster than Human Racing Pilots
    https://www.media.uzh.ch/en/Press-Releases/2021/Drone-Race.html
    Novy algoritmus co umi letat rychleji nez racing drivers :) jak se asi za par let bude využívat UI ve formuli 1? Sprint proti UI? :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: jo, souhlas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam