• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: myslim ze jejich vztah je v takovy fazi ze jit se omluvit nehrozi, spis se divim ze se tam nepoprali
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: podle mě byl v rage moodu po tom pomalým pitstopu, každopádně, mě spíš nasral tím že se ani nezajímal jestli je Lewis v pohodě po tom co mu přistál s autem na hlavě. prostě jen vystoupil a odešel nasranej pryč. Krom toho, že to ukazuje jake disrespkt má Max vůči LH a pravděpodobně i ostatním, tak navíc za takovýhle přestupek na silnici je je sazba až dva až pět let natvrdo. Jako tohle není pěkný příklad pro fanoušky/diváky. Dost to o něm vypovídá. Sry no. :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ricciardo words after his first win since Monaco 2018 - 2021 Italian Grand Prix Post-Race Conference
    https://www.youtube.com/watch?v=MNhaUfqOFyQ
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Me prislo ze ricci jak ho mam rad tak dost poukazoval na sebe jak se “vratil” a takove kecy … wtf? Tyvole mel by byt pokorny a vsude hlasat jaka to je kurevska nahoda a ne to hazet na sebe jak svym ridicskym umenim vyhral … byt jedineho prikazu z mcl tak vyhral lando … i s nim se tak jako divne az povysene vital … mozna to prislo jenom me no … hlavne nejezdi spatne ale nijak zazracne …
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    JOHN_LENON: Tak tohle je normalni ze se ptaji na konci zavodu na to co se tam delo.

    VYWERN: Souhlasim s tim co pises.. ted se bude dost srovnavat jaky trest dostal Ham za Silverstone vs. ten co ted dostal Ver..

    No, bude jeste prdel :-)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: tak ale muze si za to dost sam, nikdo ho nenutil delat podrztasku. Sice mi ho je lito, ale politicky ze sebe nechal udelat to co je a tim padem ho tak vsichni vnimaji.

    M_IKE: ze se nejaky jezdec nekam nacpe, kam se uplne nevleze, se deje v kazdem zavode prakticky od poloviny pilotu ve startovnim poli. Vetsinou to skonci tukanci na kolo a odskoceni formuli. Tady nastala jen blba nahoda, ze retarder nadzvedl formuli a ta nadskocila na jinou formuli.
    Zase bych z toho nedelal, ze se stala nejaka big chyba a nehoda. To fakt ne :) Jen se to u techto dvou jezdcu resi 100x vic, nez u jinych.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    M_IKE: tohle je pro Bottase dost smutný. On má závod jak víno, udělá bednu z posledního místa. A voni se ho ptaj na bouračku někoho jinýho.

    Jako wtf. Ale reakce od něj boží. :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---


    Kazdopadne tohle Max fakt posral..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: Kdo tam trefil toho zajíce?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    jinak Max mi zacina byt nesympatickej jako na zacatku kdyz jezdil jak magor, ten vcerejsek byl zase ukazka jeho zavodnicky nevyzralosti a chybejici rozvahy
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    EisKing DEBRIEFING 14/22 - Šokujúce double McLarenu a ďalšia kolízia Verstappena s Hamiltonom
    https://www.youtube.com/watch?v=l7b4A0CG_d0
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jsem měl čas to shlídnout až teď a jsem naprosto nadšenej! :D

    Double McL, Ricci won, já věděl že se zase dočkám! :) Suverénní výkon, už od kvaldy šlo vidět jak mají našlápnuto :) Sedlo jim to. Jsem zvědavý na jejich další výkony. Radost vidět Ricciho zase se zubama kolem celé hlavy :D

    A HAM+VER? To mě rozesmálo a nebudu lhát, upřímně jsem si zajásal :D Štourat se mi v tom nechce, zkrátka se zase oba dva nacpali tam, kam se nemohli zároveň vejít. Ale nikdo od nich nemůže čekat, že by se tam necpali, když tu možnost měli. Stejně jako že by někdo z nich tomu druhému hodlal uhnout. Osobně jsem s jejich letošní show spokojenej :)

    Zkrátka skvělá sezóna. Skvělá sezóna! Skoro škoda na tom něco měnit.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    A gratulace Ričimu :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ty dva muzou klidne takhle pokracovat a Baterka se rozlouci s Merglem s titulem mistra sveta v kapse :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Race Highlights | 2021 Italian Grand Prix
    https://youtu.be/1ZgniFQiTPA
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Hlavne budme radi za halo.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: jo, to sedí. prostě to ví i Horner
    DRSH
    DRSH --- ---
    KALTY: ...imho nebylo moc třeba koukat jak na tom je, protože kdyz se snažil vycouvat zpátky na trať lze se domnívat že ok.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    KALTY: RB prej planuje v Sochi vymenit Verstappenovi motor takze tak ci tak budou zacinat zavod z posledniho mista, tak mozna proto to neresi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam