• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    STRACENA: Riči mi prijde nejvic v klidu typek v cely F1, kterej to ma v hlave srovnany a je pravej opak princeznicek jako je Lewis nebo Max...a hrozne mu preju to vcerejsi vitezstvi, i to jak si to s prehledem pohlidal
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    JOHN_LENON: Jakej? Jakože pít smradlavý šampansky? A co to znamená?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    STRACENA: but that's the point. 😀
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    TOM_HOST: ricciardo pokorný, to snad ani nechceš myslet vážně, takový ego. Mě se díky DTS teda hodně zprotivil a opravdu nerad jsem opět viděl shoei. Ještě to lil ostatním do huby. Já když si představím svoje boty po 2hodinovym sportovním výkonu, tak je mi z tohodle na bliti.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    TOM_HOST: Neprislo :)
    KULA
    KULA --- ---
    Pořád se tu rozplétá jak HAM na studených gumách po výjezdu z boxu zkřížil cestu VER?
    Proč začínáte prostředkem, ta levárna začala dřív.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3E: Ne, nemam rada fracky. Myslim, ze Max ma obrovskej talent, a i kdyz Lewise respektuju, tak me jeho nadvlada nebavi. Nebavi me ani z myho pohledu nadrzovani FIA, fascinuje me Lewisova vychcanost, jak vi, co spravne rict do radia a jak jednta, aby z toho vysel v dobrem svetle. Max se ted o dost vic hlida, nez driv, ja sama jsem rada, ze nedelam zadnej takovej sport, protoze bych davala do drzky neustale vsem. Byla bych takovej enfant terrible.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: na tuhle taktiku je porad jeste dost zavodu do konce..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Rovnou říkám, že tomu moc něvěřím. Přeci jen, ten jezdec přece nemohl počítat s tím, že toho druhého tím manévrem určitě vyřadí...
    Ale bůhví, co se mu honí hlavou.
    Hill naznačil, že Verstappen narazil do Hamiltona záměrně – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/hill-naznacil-ze-verstappen-narazil-do-hamiltona-zamerne
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    VYWERN: Nejel, a taky mu to dali sezrat ;)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PEPAZZ: a co na nem mel kontrolovat, kdyz videl, ze se snazi s autem vycouvat? Nebo Ham ho nejak jel zkontroloval v Silverstone, kdyz ho poslal do zdi? :)
    DRSH
    DRSH --- ---
    PEPAZZ: sorry ale už jsem to tu psal. Hamilton se poměrně intenzivně snažil s autem vycouvat zpátky na trať. I já bych si myslel že je v tom případě v pořádku...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: kazdopadne by me zajimalo jestli ma Moodycatova rada Maxe opticky, nebo jestli se ji libej nasrany frackove :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: myslim ze jejich vztah je v takovy fazi ze jit se omluvit nehrozi, spis se divim ze se tam nepoprali
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: podle mě byl v rage moodu po tom pomalým pitstopu, každopádně, mě spíš nasral tím že se ani nezajímal jestli je Lewis v pohodě po tom co mu přistál s autem na hlavě. prostě jen vystoupil a odešel nasranej pryč. Krom toho, že to ukazuje jake disrespkt má Max vůči LH a pravděpodobně i ostatním, tak navíc za takovýhle přestupek na silnici je je sazba až dva až pět let natvrdo. Jako tohle není pěkný příklad pro fanoušky/diváky. Dost to o něm vypovídá. Sry no. :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ricciardo words after his first win since Monaco 2018 - 2021 Italian Grand Prix Post-Race Conference
    https://www.youtube.com/watch?v=MNhaUfqOFyQ
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Me prislo ze ricci jak ho mam rad tak dost poukazoval na sebe jak se “vratil” a takove kecy … wtf? Tyvole mel by byt pokorny a vsude hlasat jaka to je kurevska nahoda a ne to hazet na sebe jak svym ridicskym umenim vyhral … byt jedineho prikazu z mcl tak vyhral lando … i s nim se tak jako divne az povysene vital … mozna to prislo jenom me no … hlavne nejezdi spatne ale nijak zazracne …
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    JOHN_LENON: Tak tohle je normalni ze se ptaji na konci zavodu na to co se tam delo.

    VYWERN: Souhlasim s tim co pises.. ted se bude dost srovnavat jaky trest dostal Ham za Silverstone vs. ten co ted dostal Ver..

    No, bude jeste prdel :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam