• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    DRSH
    DRSH --- ---
    TOM_HOST: hele fakt si myslíš, že to vítězství byla " kurevská náhoda"? Pokud ti přijde že zcela náhodně dojel třetí ve sprintu a následně v hlavním závodě víceméně náhodou vedl od startu pak ok :-).
    Mě naopak přišlo, že když byl Max ještě v závodě tak mu i odjížděl.
    Samozřejmě, že to pak od 22 kola měl celé trochu jednodušší, ale rozhodně bych tomu neříkal "kurevska náhoda".
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Daniel Ricciardo Takes Fastest Lap At Monza | 2021 Italian Grand Prix | DHL
    https://youtu.be/vffY2T10zMI
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Přijde mi vtipné, jak je stále vnímán Max jako bezohledný fracek a Lewis jako vyzrálý kliďas. Maxovi začátky fakt nebyly ukázkou zenové vyrovnanosti, ale to nebyly ani Lewisovi. Ale hlavně málokdo si podle mě uvědomuje, že dnes boura vlastní vinou víc HAM než VER. Letos to mají mezi sebou 50:50, ale vzpomeňte třeba na Albona...

    Who is involved in more on-track incidents - Hamilton or Verstappen? | RacingNews365
    https://racingnews365.com/who-is-involved-in-more-on-track-incidents-hamilton-or-verstappen

    A k Ricciardovi: Byl to můj favorit v RB, přál jsem mu úspěch v Renaultu, ale po shlédnutí F1:DTS u mě dost klesnul. Už mu tu pózu veselé kopy nevěřím, je to namyšlenej trouba... což se dá od pilota F1 čekat.

    Nic z toho mi ale nekazí zážitek z F1, možná naopak. Nechci koukat na kroužení gentlemanů, kteří si všude nechají místo, opatrně se zařadí za soupeře a v paddocku si budou zdvořile kynout. Já chci vidět jak jedna formule tančí po druhé a jak se piloti plní adrenalinu sotva drží, aby si nedali po hubě. Dokud se nikomu nic nestane, patří to za mě k závodům a těším se, ze to to tak bude i nadále.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: a vubec pral bych si mistra sveta nekoho jinxho nez ty dva, klidne Ričiho, Landa nebo Russella
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: Lewis dela presne to co by mel delat i Max, snad jednou taky doroste do Lewisovych kvalit a zkusenosti (a to nerikam ze vsechno co Lewis dela a rika schvaluju)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    STRACENA: Riči mi prijde nejvic v klidu typek v cely F1, kterej to ma v hlave srovnany a je pravej opak princeznicek jako je Lewis nebo Max...a hrozne mu preju to vcerejsi vitezstvi, i to jak si to s prehledem pohlidal
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    JOHN_LENON: Jakej? Jakože pít smradlavý šampansky? A co to znamená?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    STRACENA: but that's the point. 😀
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    TOM_HOST: ricciardo pokorný, to snad ani nechceš myslet vážně, takový ego. Mě se díky DTS teda hodně zprotivil a opravdu nerad jsem opět viděl shoei. Ještě to lil ostatním do huby. Já když si představím svoje boty po 2hodinovym sportovním výkonu, tak je mi z tohodle na bliti.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    TOM_HOST: Neprislo :)
    KULA
    KULA --- ---
    Pořád se tu rozplétá jak HAM na studených gumách po výjezdu z boxu zkřížil cestu VER?
    Proč začínáte prostředkem, ta levárna začala dřív.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3E: Ne, nemam rada fracky. Myslim, ze Max ma obrovskej talent, a i kdyz Lewise respektuju, tak me jeho nadvlada nebavi. Nebavi me ani z myho pohledu nadrzovani FIA, fascinuje me Lewisova vychcanost, jak vi, co spravne rict do radia a jak jednta, aby z toho vysel v dobrem svetle. Max se ted o dost vic hlida, nez driv, ja sama jsem rada, ze nedelam zadnej takovej sport, protoze bych davala do drzky neustale vsem. Byla bych takovej enfant terrible.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: na tuhle taktiku je porad jeste dost zavodu do konce..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Rovnou říkám, že tomu moc něvěřím. Přeci jen, ten jezdec přece nemohl počítat s tím, že toho druhého tím manévrem určitě vyřadí...
    Ale bůhví, co se mu honí hlavou.
    Hill naznačil, že Verstappen narazil do Hamiltona záměrně – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/hill-naznacil-ze-verstappen-narazil-do-hamiltona-zamerne
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    VYWERN: Nejel, a taky mu to dali sezrat ;)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PEPAZZ: a co na nem mel kontrolovat, kdyz videl, ze se snazi s autem vycouvat? Nebo Ham ho nejak jel zkontroloval v Silverstone, kdyz ho poslal do zdi? :)
    DRSH
    DRSH --- ---
    PEPAZZ: sorry ale už jsem to tu psal. Hamilton se poměrně intenzivně snažil s autem vycouvat zpátky na trať. I já bych si myslel že je v tom případě v pořádku...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: kazdopadne by me zajimalo jestli ma Moodycatova rada Maxe opticky, nebo jestli se ji libej nasrany frackove :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam