• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON: Bylo to myšleno samozřejmě s nadhledem ;) Jen jako argument pro ty, podle nichž je kolize zákonitě chybou toho vzadu. Zkrátka není to tak vždycky – zejména když před tebou někdo dupne na brzdu. Navíc se zřejmým úmyslem způsobit kolizi že :D

    Jasný, Internety jsou toho plný. Full-power shitstorm hlavně mezi zatvrzelými fanoušky jednoho nebo druhého. Taky už bych na to hodil bobek, proto jsem už včera psal, že se k tomu nebudu dál vyjadřovat :)

    Šetřeme si písmenka na události nadcházející neděle. Rozhodně bude o čem se dohadovat! :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    uz se na to vyberte, pentli dostal, body taky. a tady je o tom 100+ příspěvků a vyřešilo se hovno.

    Ale jako tahat zákon o pozemních komunikacích pobavilo. :)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: jako vážně tu budeme porovnávat ČESKEJ silniční zakon s f1?

    vážně? :)
    DRSH
    DRSH --- ---
    ZDENDAK:
    na závodní okruhy se zákon o pozemních komunikacích pochopitelně nevztahuje
    na závodní okruhy se zákon o pozemních komunikacích pochopitelně nevztahuje
    na závodní okruhy se zákon o pozemních komunikacích pochopitelně nevztahuje
    na závodní okruhy se zákon o pozemních komunikacích pochopitelně nevztahuje
    na závodní okruhy se zákon o pozemních komunikacích pochopitelně nevztahuje
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: to vyřazení není blbej nápad. v Abu Dhabi by mu stačilo dojet druhej. :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jsem to už vytahoval včera v jiném fóru :D Kde se našli tací kujóni co tvrdí, že za srážku vždycky může ten zadní. No u nás se tomu říká takhle:

    Zákon o provozu na pozemních komunikacích

    361/2000 Sb.
    § 18 Rychlost jízdy


    (na závodní okruhy se zákon o pozemních komunikacích pochopitelně nevztahuje a určitě žádný takový předpis okolo F1 nebude, kromě zdravého rozumu, který některým chybí :)

    (2) Řidič nesmí

    a) snížit náhle rychlost jízdy nebo náhle zastavit, pokud to nevyžaduje bezpečnost provozu na pozemních komunikacích,

    b) omezovat plynulost provozu na pozemních komunikacích, zejména bezdůvodně pomalou jízdou a pomalým předjížděním.



    Vybržďování se podle závažnosti klasifikuje jako trestný čin obecného ohrožení, ublížení na zdraví, nebo vraždy (či trestný čin vraždy ve stádiu pokusu)

    Taky jsem u původního příspěvku psal že k této události je to můj první a poslední příspěvek na Internetu, jenže pak jsem se přišel rozvášnit ještě i sem :D
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    jak si tim mohl chtit vynutit predjeti? ty kdyz nekomu zadupnes auto v momentu kdyz je n tebe nalepenej , tak si tim vynucujes predjetí???
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: me by hlavne zajimalo co se mu v ty chvili honilo hlavou, jestli to byla naka Schumacherovina a doufal ze bud dojebe Lewisovi auto nebo vyradi sebe i Lewise, nebo si proste jen chtel za kazdou cenu vynutit aby ho predjel
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Ne … protoze to je oznaceno jako nebezpecne chovani na trati … na rovince uprostred trati kde se jezdi 3kila to zadupnout na 80 neni proste good … a max to za karieru umel udelat mockrat … najednou to pravidlo nezna? … proste to udelal naprosto schvalne … “chces pozici? Tak na! … gentleman :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: U nas jsou stuby ozralejsi nez ja :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: tak to jsem klidnej... to te hned za rohem chytnou svesky s dvojkou tulamorky v zile... :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Tohle mam na mysli uz treti zavod :) jestli to ten fracek udela tak jedu na letiste letim do abu a at si me nepreje :)))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KULA: If you no longer for a gap neni v prekladu nevyuziti skuliny prevazne u maxe v pravidlech … to ayrton mluvil o necem jinem hele :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Max Crashstappen. Jsi nebezpečný zmetek, | nastartu.cz
    https://www.nastartu.cz/max-crashstappen-jsi-nebezpecny-zmetek-vzkazuji-mu-fanousci
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: a kdyz souper nechce prevzit pozici zpet tak se to teda nesmi zadupnout?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KULA: Ne … jak predat pozici ma naprosto jasne pravidla … nesmi se to udelat tak ze ji v druhe zatacce ziskas zpet … gugluj
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    GOSHEWAN: Nahodou srovnani s faulem je to nejlepsi tady za posledni rok

    Diky za tohle mysleni
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    Nevšiml jsem si že to tu bylo, tak trochu na odlehčenou
    Formula 1 Impressions
    https://youtu.be/psSNFY-yVC8
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Pustit samostatný ultimate duel sprint HAM vs. VER na život a na smrt :D

    Taky se na to těším.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    KULA: odleť papíre
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam