• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    Nevšiml jsem si že to tu bylo, tak trochu na odlehčenou
    Formula 1 Impressions
    https://youtu.be/psSNFY-yVC8
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Pustit samostatný ultimate duel sprint HAM vs. VER na život a na smrt :D

    Taky se na to těším.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    KULA: odleť papíre
    KULA
    KULA --- ---
    ANDR3E: Kdo viděl Schumiho dokument na netflixu tak si nejspíš říká, vidíš Schumi, boží mlýny.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: takhle se to dela :)

    Schumacher And Hill Collide In Title Showdown | 1994 Australian Grand Prix
    https://youtu.be/91JoW4mSiZo
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MERTLAS: Doufam DTS bude antiMaxovský, když se s nima přestal bavit.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tipuju, ze nedele bude velmi zajimava a at tak ci tak, tak zvedne velkou vlnu ruznych emoci :D Po dlouhy dobe se na posledni zavod tesim a jsem zvedavej, jak to cely pojme Netflix :D
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Jsem zvědavej na strategii Mercedesu. Musí jim byt jasný, ze předjíždět VER bude o hubu, ze ten radši umře, než aby HAM pustil před sebe. Pool position je must, a potom si pohlidat přezouvaní.
    KULA
    KULA --- ---
    MERTLAS: Prost byl sice první ale taky věděl, že když ho zavře, vystřelí se oba ven. Zavřel ho. :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: však to on byl 🙂
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Tak schvalne, jak podobny to v nedeli bude? 😎

    Login • Instagram
    https://www.instagram.com/f1troll_/reel/CXLnd8UjQum
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    KULA: Závody potřebujeme i kdybychom nechtěli cokoliv potvrzovat či vyvracet! :D

    Na nové monoposty se těšíme všichni. Jen se obávám, že minimálně začátek sezóny u veliké části fanoušků způsobí rozčarování. Týmy přijdou každý se svým řešením a výkonnost bude hodně rozházená. Nikdo nemá tušení, jak na tom bude konkurence, co vymyslí a jak jim to bude fungovat.

    Takže to ze začátku bude vypadat, že změny ve jménu vyrovnání výkonnosti přinášejí úplný opak. Postupem času ale řešení týmů konvergují do užšího rozptylu rozdílů a výkon se vyrovná.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    STRACENA: V tom je právě vidět ten kontrast s Lewisovými zkušenostmi, rozvahou a přesností. Teď to zase vypadá že adoruju HAM :D Ale jde mi jen o srovnání s VER. A jsou to HAM vlastnosti, které mu ale taky musím objektivně přiznat.

    No a kolik pokusů potřebuje, aby se ho aspoň dotknul? Nakonec jeho snaha vypadá i dost komicky :D
    KULA
    KULA --- ---
    Já myslím, že potřebujeme víc závodů abychom potvrdili nebo vyvrátili naše závěry!
    Hlavně, já se tak těším na nové y22 monoposty.....
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    KULA: Využít chybu soupeře je v pohodě, ale záměrně sám "chybovat" a čekat že mě soupeř trefí je něco jinýho, IMHO :)


    VYWERN: Sennu jsem obdivoval neb jsem byl prcek, možná bych ho dneska viděl jinak, nicméně psychopat to být musel, byť v rouše beránčím :D A za nevyzrálého fracka ho kolegové závodníci označili nejednou, že... :)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    ZDENDAK: Řekl bych že je předvídatelný, proto se mu Lewis uz nekolikrat uhnul, protože mu bylo jasný že Max uděla prasárnu
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: O čemž svědčí i fakt, že speciálně pro něj se muselo říct že na brzdách se nekličkuje, ač to vždycky bylo všem jasné, neb se nechtěli zabít :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KULA: neblbni, to zni jako reci psychopata a nevyzraleho fracka :)
    KULA
    KULA --- ---
    ZDENDAK: si pamatuju jak Senna říká - jsme závodníci, pokud nevyužiji skuliny, kterou mi tam někdo nechal, nejsem závodník.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: me uplne stacilo oznaceni z videa co jsem nekdo daval, Max is the dirtiest driver in F1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam