• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: osobne by mi ani nevadilo kdyby Ham skoncil a zustal na 7 titulech stejne jako MSC..
    a misto stvance by preslo po tolika letech na Maxe, a celej serial by byl imho o dost napinavejsi
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Okurkacountdown :)

    F1 Countdown for every Formula 1 Race in 2022
    https://f1countdown.com/

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    To je teda okurkovka, já přijdu, až se začne řešit Silverstone.
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: souhlasím, do té zatáčky najel pěkně blbě ze široka...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: to ale podle me neresi stopu, kdy si jel pro vitezstvi jako kdyby za nim jel Bottas
    DRSH
    DRSH --- ---
    Pojdme rozebrat to poslední kolo z pohledu Hamiltona, co říkáte? Podle mě měl staré pneumatiky a Max ho na čerstvé červené sadě v pohodě předjel.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Dame si male opacko...

    Pokud nekdo bude mit potrebu znovu a opet rozebirat, co se stalo tehdy a tehdy, jakou zaclonu kdo z pilotu upletl, kolik bot sampanskyho vypil, nebo jestli nekdo nekoho predjel tak ci onak, tak tady na to ma plne pravo! Zvlast v tyhle dobe, kdy se fakt temer nic nedeje, to absolutne nicemu nevadi a pokud bude komentar v mezich slusnosti, tak ho tu za to rozhodne nikdo nemuze a nesmi, prosim, peskovat! :) (ikdyz DRSHovo povzdech beru spis jako v pohode povzdech, to co nasledovalo uz by mohlo byt kulantnejsi z obou dotcenych stran, tak stale verim v tu svobodu si to ve slusnosti vyrikat mezi sebou.)

    Je to k tematu, ikdyz omylano jiz tolikrat, ze by se za jemnost toho prasku nestydel ani Pablo Escobar, ale od toho tady jsme! :)

    Pokud to nekoho jiz stve, tak se, prosim, i presto klidne zapojte a slusne! komentujte, nebo v poklidu preskocte.

    Diky :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: me prave prijde ze se rozebiralo donekonecna spis to co se stalo v zakulisi, ale Lewisuv podil na tom predjeti Maxem temer vubec
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E:
    SAAYURI: džíz, trochu nadhled.) Snažil jsem se naznačit že rozebírat to poslední kolo sezóny, které tu mělo posledně 500+ a byl to jeden pohled proti druhému, argumentováno furt stejně dokola... zkrátka, že bylo trochu únavné. Ale, ok, abych nebyl "invektivní", prosím, směle do toho!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SAAYURI: jemu bych to pral uplne nejvic
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Je toho hlavně plnej internet.

    Hamiltonův letošní start je nejistý. V zákulisí se vyjednává | GPF1
    https://gpf1.cz/hamiltonuv-letosni-start-je-nejisty-v-zakulisi-se-vyjednava/
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    DRSH: Nech si tu invektivy, kazdej ma pravo na svuj nazor...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já to taky nějak jakoby úplně nepochopil. Ham se prostě nevyjádřil. To dává jednoduše prostor pro spekulace. A protože je okurková sezona, tak se toho novináři chytaj. Nevidim v tom problém i kdyby se nakonec ukázalo, že je to naprosto zbytečný.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Hulk, Hulk!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: tvl co to ma spolecnyho s rozumem....jsem rad ze tohle auditko neni jako vetsina ostatnich, jestli se do me chces navazet kvuli tomu ze jsem to zminil tak muzes jit do p*ci
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: zdálo se, že máš rozum ale teď si nejsem jistý, vzhledem k tomu, že se tady zase chceš patlat v tom posledním kole...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: vzhledem k tomu ze je urazenej mi to prijde bohuzel zase aktualni
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: oLOL. Ricciardo v mercedesu <3
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: not this shit anymore pls
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    za me dobry kdyby meli pravdu :)

    If Lewis Hamilton left F1, who could replace him? | Top Gear
    https://www.topgear.com/car-news/motorsport/if-lewis-hamilton-left-f1-who-could-replace-him
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam