• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    HUGH_BOYLAN: tvl to by se to breceni do vysilacky nedalo uz vubec poslouchat :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nejlepší by bylo je posadit do monopostů z osmdesátých let, 1000 a více koní a manuální převodovka. Pak by se ukázalo, kdo je dobrý pilot.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    ANDR3E: drs je podle me na hraje protoze je to stale fyzicka klapka ktera se otevre, ridic nad ni ma plnou kontrolu, nemusi se na to sbirat zadny power up, neni to omezene jen 2x za zavod a podobne. ale jo, je to stale v podstate umely boost. ono pokud by to takto slo dal tak se skutecne muzem za par let dockat toho, ze budou mit ridici v helmach mixed reality bryle a budou na tratich sbirat power upy pro ruzne boosty a omezeni soupere jak ve videohre coz by bylo uplne absurdni. zatim ty nove regulace vypadaji ze tem blizkym zavodum pomohly oproti minulym letum a drs je nejspis nutne zlo.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    LANMANCZ: DRS je uplne to samy...skoda ze nedokazou vyvinout auta nebo upravit trate tak aby se dalo predjizdet bez podobnejch picovinek
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MAEQ: Pac je to umely boost, zkratka takoveto videoherni veci imho do realnych zavodu nepatri, uz drs je na hrane.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    LANMANCZ: Souhlasím, to projíždění vyhrazenou částí bych dal taky pryč. Ale ten booster dvakrát za závod - proč ne
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MAEQ: Tohle se mi presne na E nelibi, pripomina mi to nejake Mario Karts kdy na trati sbiraji power upy ne realne zavody.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    M_IKE: ve Formuli E je přesně tohle - dvakrát za závod má jezdec po dobu 5 minut navýšený výkon. Dost se mi to líbí, protože se s tím dá docela slušně taktizovat. Akorát pro jeho aktivaci musí projet vyznačeným kusem dráhy, který je někde na vnější straně vlásenky nebo tak něco a který způsobí, že takového jezdce předjedou čtyři další - to mi přijde hloupé a nechal bych to klidně na tlačítko na volantu.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Mne se docela zamlouva to co rikal Kral - DRS dat dohajzlu a dat pilotum omezeny mnozstvi zvysenyho vykonu (ekvivalent KERS) kterej muzou vyuzit kdekoliv. Ty DRS v Australii jsou fakt prestreleny
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Chtělo by to zapršet, co? :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    STRACENA: Nechybi, budou jen 2 detekcni body (LOL)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    TOM_HOST: to je vic jak pulka okruhu pod drs ne? Hustý ;)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    COWBOY: Vidím jen 2 detekční body, tak třeba ne. Nebo na mapce chybi
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: To zas bude brždění na konci 1. a 3. zóny. :-)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Leclerc prave zjistil ze v australii jsou 4 drs zony


    (To je zas picovina)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Dokud mi stoupá výkonnost, chci mířit výše, říká Vladimír Netušil pro F1sport – F1sport.cz
    https://m.f1sport.auto.cz/clanek/dokud-mi-stoupa-vykonnost-chci-mirit-vyse-rika-vladimir-netusil-pro-f1sport
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: je to sice 6 let stary ale myslim ze budu mit vecer o zabavu postarano :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    INCREDIBLE 360 DEGREE VIDEO! GT-R Drives First EVER 360 VR lap of #LeMans #GTR #NISMO
    https://youtu.be/LD4XfM2TZ2k
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam