• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Spratek
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ANDR3E: Zajezdí. V tanku. A umře v něm.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Tenhle kluk si asi taky uz moc nezajezdi

    Ruský pilot závodil pod italskou vlajkou. Při vyhlášení s úsměvem hajloval - Aktuálně.cz
    https://sport.aktualne.cz/motorismus/artom-severjuchin-hajlovani/r~dd6cf4c0b9a311ecb13cac1f6b220ee8/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: me je blizsi nemcina, ale nektery podcasty v anglictine me taky bavej, nejvic asi chainbear a driver 61
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: to zase ne. naštěstí mě rodiče donutili studovat v Anglii. takže Karun Chandok je pro mě srozumitelnej. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: v tom pripade ses Pepy cilovka a nemas na vyber ;))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: nojono. ne kazdej umí německý tak, aby zvladnul formel eins.

    ja si třeba dokážu jen objednat v hospodě a pochopit kolik po mě chtej při placení. 😀
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: Hulk obcas komentuje zavody na nemeckejch nebo rakouskejch stanicich a ten rozhodne neni takovej mamlas jako Pepik :) To samy Seb treba..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak tohle mě vyloženě pobavilo. jak jsme se minule bavili, že v f1 platí že cash is King, tak tohle je jen další potvrzení.

    astony tam asi nacpal papa stroll, ne?
    Jezdcům vadí pomalý safety car od Astonu. Je jako želva, rozčiloval se Verstappen – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/jezdcum-vadi-pomaly-safety-car-od-astonu-je-jako-zelva-rozciloval-se-verstappen
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: to už je lepší Gonda než Pepa z depa Ferrari 🙄
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: přesně tak
    Mnohdy úplně mimo
    Ale chápu, že se to někomu líbí.
    V momentě kdy máš zahraniční kvalitnější rozbory, tak si to už nepustíš.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Je to jezdec … ti jsou pritroubli vsichni kdyz je posadis za mikrofon :))
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    Itálie zabavila majetek bývalému ruskému pilotovi Formule 1 Nikitovi Mazepinovi a jeho otci Dmitrijovi Mazepinovi, který je vlivným ruským oligarchou. Zabavený majetek má hodnotu zhruba 105 milionů eur. Agentuře Reuters to řekly dva policejní zdroje.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: jasne ze ma znalosti, ale podava to casto docela pritrouble :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: tankovani zrusili a Jeddah povolili? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Tak zas mu nemuzes uprit znalosti … on fakt zavodi cely zivot a to vrcholove a vi o tom fakt hodne …

    A tankovani se zrusilo kvuli bezpecnosti
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    btw proc F1 zrusilo doplnovani paliva? docela me ten prvek chybi, zavedl bych mensi nadrze
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: me prave od doby co posloucham ten nemeckej podcast prijdou Kralovy komentare spis jako takovy Pocity a domenky Pepy Krale, ty nemci to maji daleko odbornejsi a v posledni dobe se mi to o dost lip posloucha
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Inside the Aussie GP, F1's biggest ever event
    https://www.youtube.com/watch?v=MlSZledJu6w
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam