• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    V sobotu v 15 hodin startuje čtyřiadváca superbiků v Le Mans (Bugatti)

    Mezi dvaapadesáti týmy tentokrát namáme za naši "repre" moc široké jezdecké pokrytí a náš jediný startující jezdec je Karel Hanika v posádce favorizovaného továrního týmu Yamahy #7 YART v nejvyšší třídě "Formula EWC". Loni jim to z technických důvodů nedojelo, když během noci museli odstoupit, tak uvidíme letos :)

    Jinak se ve stejné kategorii s Yamahou zúčastní taky slovenská #14 Maco Racing (bez slovenské posádky) nebo dvě polské Yamahy Wojcik Racing Teamu #77 (EWC) a #777 (Superstock)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A navic to priznal ;) byl to hec a vi co je nacismus a proc je trestany

    ‚Jsem hlupák a jsem připraven být potrestán.‘ Ruský motokárový jezdec nacistického gesta lituje | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/artom-severjuchin-hajlujici-rusky-zavodnik-motokary-gesto-video-trest_2204121347_mim
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Ale neco jineho je 15lety kluk pered x lety co normalne zije a 15lety kluk dneska co je ve vrcholovem sportu vikend co vikend na zavodech od buhvi kolika let … ano vi … je toho plny internet uplne vsude … a jestli ma jedineho managera (coz ma kdyz je ve velkem teamu) tak mu presne rika jak se ma kde chovat a co se kde deje …

    Zeptej se kohokoliv v f1 jak museli vystupovat v 15ti pred lidma
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: vazne si myslis ze 15 letej kluk vi co rusove predvedli treba v Buči?nechci tu z toho delat OT debatu na tema Ukrajina, ale kdyz si vzpomenu na sebe v 15, tak si proste myslim ze by ho clovek mel brat porad jako teenagera, kterej udelal blbost, jak jsem psal nejlepsi "trest" by byla exkurze do Osvetimi a jeho dovzdelani na tohle tema vseobecne, ale nemel by to schytat za cely Rusko...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Cela ta kauza je prehnana pro to ze je rus … a protoze diky tomu ho laskave vzali do svedske staje aby moh jezdit … aby si splnil svuj sen … vedel moc dobre proc v te staji je … protoze rusi pachaji na ukrajine valecne zlociny … vedel to moc dobre proc nejezdi s ruskou vlajkou … hajlovat neni moc dobra ukazka pokory a vdeku ze … navic jezdi pod fia ktera jednoduse v tehle dobe musi reagovat prehnane … dostal druhou sanci pac nemuze za to ze je z ruska … ze je jako kazdy druhy rus magor uz ano
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ANDR3E: Verstappen Jr. je rozmazlený spratek, krásně to bylo vidět už v dokumentu od Netflixu. Jsou to primadony, ne piloti F1.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: nemyslim si, na youtube je spousta rozhovoru s Mayländerem tak bych hledal odpovedi tam
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: abych si to vyzehlil tak davam plusicek :)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hele ale vážně. jakože mám aston rád, tak prostě asi ruku na srdce, to auto na to výkonově asi fakt nemá.

    beru ted stranou podmínky na trati
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: ale ty mě trestas za můj oblíbený sarkasmus :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: slapaci auticko nebylo od FIA predpokladam :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: heeeej. nedávejte mi mínusy, ja si to nevymyslel. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEJR: ta cela kauza je hrozne prehnana, porad je to v podstate 15 lety dite, mel by dostat pres prsty, jit na exkurzi nekam do Osvetimi,ale podle me nemuzes od 15 letyho kluka cekat ze si bude uvedomovat souvislosti, rozsah skod ktery tenkrat napachali nackove atd atd
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: at ty princeznicky drzej p*cu, Mayländer to nekde vysvetloval, rychlost safety caru souvisi i s bezpecnosti lidi na trati, ktery uklizej bordel co tam predtim udelala nektera ze slecinek...at Max priste sam vystoupi jestli mu neco nevyhovuje a jde si tu trat uklidit sam.....hrozne me nebavej ty namysleny modeliny, bych je vsechny posadil do aut ze 70.let, tohle neustaly breceni me nebavi
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak FIA vydala prohlášení o příliš pomalém safety caru. prý jet rychle není jeho úkolem.


    proc teda nejezdi jako safety car třeba šlapací autíčko? 😀
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    McLaren Unboxed | Home Turf | #AusGP
    https://www.youtube.com/watch?v=NoT418XrM3o
    PEJR
    PEJR --- ---
    ANDR3E: V cechach je podobny chovani u pubertaku naprosto normalni a kazdej tak nejak vi, ze je to recese, ale jedine rusaka napadne, ze je strasna prdel to udelat v takhle medialne exponovany situaci..
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    JOHN_LENON: To byla speciální hraná operace
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: jakoze nechci brat dts jako nejakej důkaz, protože je tam spousta věcí umělé vytvorenejch, ale ten pláč na to, ze mu jako Rusovi dávají spatny auto a proto je tak spatnej - to fakt stříháný nebylo. :)))
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    ANDR3E: :D Může být. Rusáci jsou v tomhle blázni. Všechno honosné, přeplácané a hlavně drahé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam