• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ANDR3E: Tak aspoň jednou tu formuli vyhrál. Co ty?
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    ANDR3E: Ten mi teda moc nechybí :-D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    NANUQ: at se vrati do F1 a pak dela chytryho :)
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    ANDR3E: Mě to baví, myslím že Ham ho má v p..i a jestli ne, tak alespoň uvidíme, jak se s tím tlakem popasuje.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    to je kokutek :)

    Nico Rosberg trolling Lewis Hamilton at Imola Grand Prix
    https://youtu.be/8hchXBzMy00
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ZDENDAK:
    :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    letos by mohla byt dobra i DTM, zacina ted o vikendu v Portimau, bude startovat celkem 30 jezdcu a zastoupeny jsou vedle Mercedesu, BMW a Audi i Porsche, Ferrari i Lamborghini, a na jejich strankach se da zdarma koukat na vsechny zavody

    DTM
    DTM
    https://www.dtm.com/en
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: a btw matouci zpravy, takhle casto vyhraval Rindt v zacatcich zavodeni jeste pred formulema, mel v aute zabudovany tlacitko na brzdovy svetla a matl tak soupere za nim, a ti pak brzdili driv nez meli :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: takze jsme zase u mojeho oblibenyho figure 8 trailer racing :D

    World Famous Figure 8 Trailer Race - Rockford Speedway - 08/07/2021
    https://youtu.be/msWpkaCnWHY
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Já jsem pro lopingy.

    A sem tam rozvětvení do zůžení a rychlejší (ale komplikovanější trasy), kluzké úseky a zpomalovací a zrychlovací pásy (normálně pás jak u pokladny v Kauflandu, někde by se posouval dopředu, jinde dozadu). Klidně i kužely bodované při zásahu.

    Taky křížení a různé odrazné prvky a překážky, úseky poškozující pneu, místa co by při přejetí vydávaly zvuky prdění a silly skřeků. Propadla a katapulty, obrovskou náhodně se kutálející kouli, tajnou zkratku, nějaký ten skok či šance získat různé taktické odměny. Třeba jako možnost vylít na trať olejovou louži, rozsypat rýsováčky a střílet dočasně oslepující a paralyzující rachejtle. Nebo dávat soupeřům rádiem matoucí zprávy a pouštět jim otravnou hudbu :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: auto konecne pekny, ted jeste vymyslet neco s tratema
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    ZDENDAK: Ale vypadá to skvěle
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHNEYSVK: Hlavně aby to bylo uhlíkově co nejneutrálnější :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Formule E představila nový monopost, má připomínat stíhačku – F1sport.cz
    https://m.f1sport.auto.cz/clanek/formule-e-predstavila-novy-monopost-ma-pripominat-stihacku
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ZDENDAK: kolotocari, no :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tpč v Miami staví uprostřed parkoviště umělej přístav kam naváží jachty
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: ja prokaucoval 3.zavod, ale jinak zatim spokojenost....menil jsem to jen pred 3.zavodem, ale prave uplne blbe :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Pici, minuly sezony sem to nastavil na zacatk ua sral na to, letos sem to tunil pred kazdym zavodem a je to nejhorsi ever :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    fantasy po 4 zavodech :)

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: vazne to nechapes?me to prislo jasny jak facka :))
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: mě právě pobavil ten Lauduv spin a nechápu jak to má na ty srovnání jakýkoliv vliv.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: Mel uzky vztah s techniky … tak jiste pac kdyz prisel do ferrari tak technici delali dost malo a byli dost v hajzlu s celym ferrari … meli stesti ze tam prisel razny nemec ktery je cepoval a dohanel je k vykonum … dneska to delaji uz vsichni ale zacal to on … vubec plno veci zacal delat schumi ktere se delaji dodnes jako vrcholove cvicit jist tak aby vydrzel max zatizeni po 2hodiny v kokpitu apod … ale taky nezapominejme ze nebyly financni stropy a mohlo se testovat jak chtelo … ano schumi nespal nezil a ve ferrari se drelo testovalo od nevidim do nevidim vymenili za vikend x motoru protoze na to meli jenomze ostatni ne … proto se to po nadvlade ferrari taky zavedlo …

    Ad fangio … byla to jina doba bylo to silene nebezbecne … ale piloti jsou jina forma lidi … ja jsem vyrost od narozeni na vodnim motorsportu a dodnes tam umiraji lidi a stejne do toho ti magori lezou … ano plno lidi by do f1 dneska neslo kdyby to bylo tak nebezpecne jako kdysi ale par by jich jezdilo i tak … a schumi by jezdil i za dob fangia
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam