• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    premyslim, jaky to muze mit vliv na jeho pripadny dalsi angazma... ale predpokladam, ze to prostredi je tak neskutecne zmrdeckovsky ve vsech tymech, ze si nemyslim, ze by ho jinde hned nevzali... ale ja byt principal tymu, tak proste takovyhleho cloveka v tymu nechci... ale jsem asi naivni...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak jedem

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    lol ten mechanik Alkfa Tauri, co fandil MSC v boxech je taky slusna party :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Každopádně, kdo a o kolik měl starší pneumatiky? Ham, nebo Rus? Ztratil jsem přehled.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak jsem to teď slyšel. Doufám, ze ty jeho důvody jsou pádný argumenty, když má oba tituly v kapse
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ehm :) neni to tak davno ze

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Tvl proč jako? :D toho sainze chápu, i brundle řekl, ze podium proste kvůli bodům nezahodis. Ale tohle?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jinak mám tejden novej telefon a ještě nezná jména jezdců. Chceš je samozřejmě Checo
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    https://twitter.com/skysportsf1/status/1591882384496300032?s=46
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: ja mu teda moc nerozumel... taky cekam na presnej prepis... ale i to, co jsem sylsel, tak je takova zumpa, ze byt Checuv tata, tak mu asap dam polibek smrti
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Já viděl cíl, jen jsem neviděl, co Emil řekl na toho chceš. Už to jedu ze zaznamu
    KULA
    KULA --- ---
    MERTLAS: zhruba
    KALTY: přesně tak. Očividně si tyhle eventuality vysvětlili. Horner je ocas.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: hele... to si proste musis pustit... pust si treba poslednich pet kol az do uplnyho konce vysilani... tam se delo tolik veci, ze to nejde prepsat :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Tam toho bylo prave vic :) cekam na prepis
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    TOM_HOST: Nejhorší na tom je že výsledek nakonec bude že RB pustí Checa aby se jim nikdo nehádal s Maxem... Chjo
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Co se stalo? Co se stalo? Řešil jsem co schovává kouzelník v klobouku.
    KALTY
    KALTY --- ---
    KULA: "I told you already, you guys don't ask that again to me. Are you clear about that? I gave you my reasons and I stand by it."
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NANUQ: No ale i letos se mu perez cely rok snazi hlidat zada …. I kdyz obcas jezdil blbe … i diky perezovi ma ten titul … je to nevdecny curak
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    MERTLAS: Jj, zrovna tenhle závod si vezme dovču :-D Jestli on je jindy nebrzdil micromanagementem ;)
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    TOM_HOST: No dyť už je konec skoro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam