• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    VYWERN: Jo, to mi taky trochu zkalilo pohled na Charlese, ale je zase pravda že tomu jde o hodně. Obecně mi přijde, že se ukazuje jak jsou jezdci naprosté primadony které si můžou dělat všecko - ono to tak bylo trochu dycky, ale přece jen mi přijde že dřív se týmové rozkazy poslouchaly nějak víc.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: Fnukat a neuposlechnout jsou dve veci … navic mu slo o hovno charlesovi ne
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    A ze neresite Leclerka,ktery posledni kola fnukal, at ho sainz pusti na bednu, coz mi prijde jeste vetsi debilita :))

    Kazdopadne vime prd a kazdy druhy vcetne Ham nekdy nekoho nepustil :)) A jestli v RB meli nastavene dohody, ze to Ver delat nebude, tak ho o to nemeli ani zadat.
    PEJR
    PEJR --- ---
    F1 2021 drivers ranked by damage costs #f1
    https://youtube.com/shorts/unXiHk_BmwI?feature=share
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Stevo zase tohle. Tak si výběr…

    Stevo Eisele on Instagram: "Ukazal Verstappen svoju pravu tvar? Alebo je za tym nieco kontroverznejsie⁉️ Podla holandskych medii sa totiz Perez s odstupom casu udajne priznal, ze v zavere monackej kv...
    https://www.instagram.com/p/Ck6rqdYqRmv/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Dusno u Red Bullu. Ukázal, kým doopravdy je, řekl Pérez na adresu Verstappena – F1sport.cz
    https://m.f1sport.auto.cz/clanek/dusno-u-red-bullu-ukazal-kym-doopravdy-je-rekl-perez-na-adresu-verstappena
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    🎙Hamilton on that clash with Verstappen: "What can I say? You know how it is with Max."

    📸 : via SkySports F1

    #F1 #BrazilGP #braziliangp🇧🇷
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    taky nic nerekl... :D prekvapive
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    za chvili rozohovor s Hornerem
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    VER zopakoval, ze ma svoje duvody a tim to hasne, ze v abu dhabi stejne musi dojet Per vepredu a ze kdyz bude potreba, tak mu pomuze... proste vocas... hasi ohen a moc mu to nejde...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PER uplne profesionalne, ze to nebude resit do medii a nejdriv si to vyrikaj vnitrne... :) takze nic nerekl :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ale za chvili bude rozhovor s PER
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    je tam nakej newbiek z Alpine a ten to okecava a vlastne nic nerika... nuda. jsou moc korektni. Sky tv bude imho mnohem kontroverznejsi :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Tak pak dej vytah
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    na f1tv uz to resi :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Je absolutně nereálný aby Horner Emila poslal jinam.

    Nic lepšího nemá.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    premyslim, jaky to muze mit vliv na jeho pripadny dalsi angazma... ale predpokladam, ze to prostredi je tak neskutecne zmrdeckovsky ve vsech tymech, ze si nemyslim, ze by ho jinde hned nevzali... ale ja byt principal tymu, tak proste takovyhleho cloveka v tymu nechci... ale jsem asi naivni...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak jedem

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    lol ten mechanik Alkfa Tauri, co fandil MSC v boxech je taky slusna party :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Každopádně, kdo a o kolik měl starší pneumatiky? Ham, nebo Rus? Ztratil jsem přehled.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam