• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SAAYURI: 😢
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Mick out, Nico back.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Zajimavy ze sam Max priznal ze to do Lewise poslal schvalne misto uhybani
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DRSH: Já od začátku tvrdím, že to byla chyba Hamiltona. Ale Maxovi už o nic nejde, tak to i s ohledem na loňský konec, rozhodli takhle. Podle mě.
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: taky bych ho tam nechal ještě chvilku :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Hele můj názor je, ze Binotto je brilantní inženýr a naprosto tragickej manažer.

    Kvalitní doktor práv ti těžko bude provádět chirurgický operace a naopak, kvalitní chirurg ti těžko pomůže u soudu.

    Jenže u scuderie v poslední dekádě primárně rozhoduje národnost a pak až profese.

    Důkazem budiž kvalitní monopost a naprosto tragická organizace týmu.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: jakoze je Ferrari diky Binottovi v prdeli a to je to nejlepsi za poslednich X let co je mohlo potkat? Ten kluk uz tam davno nema co delat.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: To by slo pristi rok tak jak tak... porad si myslim, ze ten letosni zacatek byla spis jednak haluz. a druhak to, ze se to merglu sypalo...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takze ferrari pujde opet do stredu pole … binoto je chuj ale nejlepsi chuj zanposlednich x let … diky nemu je ferrari tam kde je … zas ho daji dopici a kolik let bude trvat nez si to zase sedne
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: zvolejme haaalelujah!!! Haaaaalelujah!!! 😂
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Pod Binottem se třese židle, tvrdí známý italský novinář. Kdo by ho nahradil? – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/pod-binottem-se-trese-zidle-tvrdi-znamy-italsky-novinar-kdo-by-ho-nahradil?


    no konečně
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: No on by to hlavně neprojel pořádně. Byl moc rychlý a prostě to tam pustil.
    Při závodu jsem říkal závodní incident spíš. Postupem času a více záběru je podle mě 5sec v pořádku
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    TOM_HOST: Nebyl tehdy Ocon o kolo zpátky?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    To mu tam lujz nechal jeste hodne mista :))

    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MAEQ: A možná ještě HAM x RUS
    Hulkenberg vs Magnussen Onboard (suck my balls mate) - 2017 Hungarian GP
    https://youtu.be/z1Qd000_MgM
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    ANDR3E: Hulk s Magnussenem? To bude docela slušně zaděláno na třaskavou sezónu. LEC vs SAI, VER vs PER, OCO vs GAS, ALO vs STR, HUL vs MAG ... :-D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    HEDIS: minimalne o tom ze to co predvedl nesvedci o tom ze by byl nejostrejsi tuzka v penale, protoze tim ze si zneprateli Checa muze uskodit jen a jen sobe do budoucna, tezko bude hledat dvojku ktera by mu kryla zada jako Checo za dobu co u RB je
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam