• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A redbull prave ted odhaluje novy monopost

    https://www.youtube.com/live/18AVs8gAS4A?feature=share
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Ford bude od roku 2026 spolupracovat s Red Bullem.

    Ford oficiálně potvrdil návrat do formule 1 – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/ford-oficialne-potvrdil-navrat-do-formule-1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Btw akorat je live release redbullu a je to teda brutalni nuda 🤦🏻‍♂️ ani mikrofon neumi moderatorce udelat tak, aby se nekynklal a nedelal bordel…

    A jinak teda ford od 2026 spoluprace s rebullem…
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: Ja jsem linej linkovat 😂 zdroj tyinternety 😂
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: To je zas info … l1nkz0rd!!!! S4uc3!!! :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Ford je zoatky ve formuli 1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jean-Pierre Jabouille
    1942–2023

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    bojujes celou dobu az do konce a na konci po poslednim skoku, par metru pred cilovou carou, to tesne po dopadu poseres... to by mi jeblo😅 ae aspon vyhral muj oblibenec Robbie Gordon ☺️

    Almost Got The Win | Cleetus McFarland and his "oh so close" moment at the 2022 Grand Prix Of Long Beach Stadium Super Trucks | By Stadium Super Trucks
    https://fb.watch/ipl-39laOc/
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Jen livery
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Předpokládám že pro ně vyladí BoP a EoT aby to tam nelítalo nějak uplně osamoceně. Navíc dodávám, že projekty Garage 56 většinou z různých důvodů závod nedokončí :D Nevim jak je na tom vůz NASCAR se spolehlivostí, respektive do jaké míry zvládne plný zápřah durch 24 h, jaké nabízí možnosti servisu, protože u vytrvalostních speciálů se během závadu plánovaně několikrát mění třeba celý brzdy nebo spojka, méně plánovaně pak třeba podlaha, splitter... ani nevim jestli auto NASCAR dokáže svítit podle předpisů WEC :) Nejspíš to nebude uplně přesně stejný auto co nastupuje do své série, bude chtít úpravy, ale zatím jsem o tom nic nestudoval :) Každopádně se na to těším :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    OA8: "Garage 56", garáž co bývala vyhrazená různým experimentálním projektům, co startovaly společně s celým polem, ale vlastně je to kategorie jednoho vozu. V minulosti tu startovaly třeba prototypy s tělesně postiženými piloty po úrazech (čímž se vychytaly možnosti jak mohou startovat i běžně v poli a momentálně tak i startují), nebo třeba vůz na vodíkový pohon, či Deltawing car:



    Je to experimentální "kategorie" a v posledních pár letech nebyla využitá, jsem rád že se to vrací a že tam prostě třeba jen píchnou káru totál jiné kategorie, třeba NASCAR :)
    OA8
    OA8 --- ---
    OA8: jo a vcera sem se docetl ze liberty media je minoritnim vlastnikem meyer shank racing ...... takze by to jeste smrdelo :(
    OA8
    OA8 --- ---
    ZDENDAK: ja se jen smeju na supermanovsky/spidermanovsky dvojici castroneves, pagenaut :))))) voni tam za mlakou postupne vyhraj vsechno podstatny :D :D :D :D :D ja bych tu dvojici chtel videt v f1 hahaha :D myslim ze by tem klucinum podavali na frak jen to by muselo byt spravedlivejsi udelovani superlicence :D
    OA8
    OA8 --- ---
    MERTLAS: jj v nascaru i s jimmim johnsonoem jestl isem dobre zachytil :D :D :D docela haluz :D co ma byt ten nascar jinak za trida ? :) nebo to je nejakej promo run ? :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jenson Knoflik si letos zajede Le Mans :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    OA8: Tak Acura, Kadílak se dalo čekat, dlouhodobě působící týmy, prakticky domácí že, očekávaný výsledek :) Nový Báva a Poršata (Pensky) bez větší zkušenosti se třídou se nevyhnuly problémům, což bylo taky očekávatelné. Křest ohněm, stejně jako loni Glickenhaus nebo Peugeot ve WEC. Dětský nemoci, to se vychytá, mě se hlavně líbí, že takhle nová třída se dokáže pojmout na půdorysu více soutěží :) Těším se na ně na LeMans. Spolu s Ferrari a soukromým prototypem ByKolles. A myslím že jsem nezmínil všechny továrny co se chystají nastoupit... ale teď mi to tam nějak necvakne :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    OA8
    OA8 --- ---
    hezke hezke :)

    kazdopadne
    akura (blomquist, castroneves, pagenot)
    kadilak
    bavorak
    penske


    to se docela takove poradi v dpi (hm ... po novem GTP ? ) dalo predpokladat ze ? :)

    jj finish hezkej :) i kdyz po zlutych to tak zvykne :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    To je krásný když po čtyřiadvaceti hodinách je mezi prvním a druhým šestnáct tisícin sekundy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam