• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: V PC2 je i varianta se šikanou nahoře za devítkou v nájezdu do vratné rovinky. To jsem sebou do mantinelu mlátil pravidelně. Nebo jsem tam byl pravidelně pomalej. Ono je to tam takový naslepo i když se jede bez šikany. No a šikany musíš vlítnout tak, že víš kde přesně je, protože ji uvidíš až kdy seš v ní :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: jako letos takovy mdly ... furt stejny koncept ... musim jim ukazat ze chci vic nez ostatni par zavodu jako mu to nejde a pak jeden jak mu to vyjde a slava obrovska ... a tak furt dokola ... ani louceni s prstickem nebylo ani max jak ojebal pereze a nepustil ho zadna kontroverze :/ jako pekne navnadeni ale at si to priste strci do prdele ;) ja nevim treba masimu :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Jo a ta spodní levá jak se láme zpátky do kopce, tam se rád přetáčím. Barcelona je na h@vn@ :)

    Ono prej platí, hlavně třeba v kvalifikačním hotlap, že kdo je rychlej v první půlce ztratí ve druhé. A kdo ušetří pneu, může "malé Monaco" zarvat a získat tam víc, než kolik ztratil v první půlce šetřením. Pokud teda nešetří moc že :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: dloouho jsem se ji ucil .. ale pac presne ostatni to nebavi tak kdyz ji umis tak jsi tam king :D ono i po startu ty dlouhe utahujici se pravotocive jsou na cit ;)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Tvl nesnáším to místo, vždycky tam ztrácím (Project Cars s jakýmkoliv autem, nebo i Cod's F1), Barcelonu jsem nikdy neuměl, zvlášť kvůli zatáčkám 13+14+15 :D Ne podle mě to F1 pomůže, páč se tam vždycky seřadily a do poslední zatáčky vjížděly za sebou, takhle by mělo jít bojovat už od dvanáctky

    ANDR3E: Jojo, cyklistiku sleduje taky, na ooobrovský televizi, ze stejného důvodu, má to místo cestování :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: Romain by konecne mohl amikum natrhnout prdel :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: moje babicka koukala na podobny veci, a treba na Tour de France, protoze se ji libila krajina kterou zavod projizdi :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Zas v gran turismu se tam dobre predjizdelo … tam poznas kdo ma nervy a plyn pod kontrolou :)) ale pro ty tramvaje je to uzke no
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jo a teďka o víkendu odstartuje i letošní IndyCar

    https://www.indycar.com/-/media/Files/Current-Schedule.pdf
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Nevim, nestolkuju ji, ale cučí furt na něco a doporučuje tipy našim :) Většinou nějaký historický věci a dokumenty o zvířatech
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Takhle to mělo bejt dávno

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: nez MMA, to bych snad radsi sel na tamle nejakej zapas treti B ligy Hourni Loukote versus Makotrasy... cikraavo...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Cikravo tak ja ti rozumim tydivochu tyvole … ja zas v sobotu jsem pozvany (a nijak me to nezajima) na mma tady v ove … kuci vopaleni se to tam budou 7 hodin sfoukavat jak sficku … bych blil milane
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: cikraaavo ja jsem napnutej jak guma od trenek... po dlouhy dobe se zase tesim na sezonu od uplnyho zacatku... jediny, ze tenhle vikend jedu na turnaj k tem klukum vopalenejm vole... co to tak krasne solichaj... do Barcy, vole... tak doufam, ze budeme hrat nejak jak lidi, abych se na to mohl v klidu koukat jak Evropan a ne jako Sved u Prahy... esimirozumis...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    PEPAZZ: Sice vyresili skakacku ale me spis zajima jak moc slo rb a ferrari dopredu oproti lonsku … tesim se jak ciiip :))
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    A přijde mi že Alfa bude min v první půlce sezony sakra rychlá
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: ja jsme obecne zvedavej co MB, podle me na Ferrari a RB ztrácej, ale min maji vyřešeny porpoising. Oproti lonsku by nemuseli mít až takovej gap na kolo, ale treba jen 0.3 s.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    STRACENA: nijak... pravidla nechame dle fantasy... kdo chce, at si to meni, kdo nechce a veri si prvnim ansamblem, at nemeni... Letos tam F1 pridala jeste nejaky dalsi ficury v podobe multi c c c cccooomboooo karty a podobny chujovinky :) (teda pokud to tam nebylo uz loni...)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MERTLAS: A no rulezz? Nebo jak to dopadlo?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    docela jsem zvedavej jak to pujde letos Russellovi vs. Ham a kdo z nich bude skutecnou jednickou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam