• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOFI
    TOFI --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MotoGP teď jedou historicky první sprintový závod. Bez ohledu na to ale motorky na Portimau, ač už jsem je tam párkrát viděl, jsou pořád stejně fascinující. Nevím jestli je tento okruh svými zlomy do stoupání a klesání a charakterem zatáček (následujících po stoupání nebo klesání) pro motorky úplně vhodný, nicméně je fascinující.

    Formule nevidíš v klesavé zatáčce na brzdách na předním kole. Na předním kole na brzdách zatáčet.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Filip Salač poleposition do zítřejšího závodu Moto2
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: S náskokem půl vteřitny :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Salač v kvaldě prozatím první a je žlutá
    PEJR
    PEJR --- ---
    WHY DOES ALONSO START SO GOOD?
    https://youtu.be/W42XSXzrHUA
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    V Portimau se rozjíždí nová sezona MotoGP. Filip Salač v Moto2 zajel desátý čas v prvním tréninku a třetí čas v tréninku druhém. Zítra kvalda.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: ty ruce ma pekne pocmarany, nasi malou bych hned poslal do koupelny!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Smutne

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    no tohle je taky dobry ;)

    Saudi Arabia 2023 - Best laps • STATS F1
    https://www.statsf1.com/en/2023/arabie-saoudite/meilleur-tour.aspx
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    COWBOY: Pac kdyz zjistil ze ho nepredjede tak se setril na to posledni nejrychlejsi no …

    Btw alik rek (nevim jestli po kvalde nebo pred zavodem) ze ho max veme v 25 kole … max na to rek ze se bude snazit driv … a dal ho opravdu v 25 :))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: Každopádně v době, kdy oba jeli podlahu, tak to byly spíš setiny, než desetiny.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    COWBOY: Ano … jedno kolo byl 5.2s za nim a dalsi kolo 4.7s a dotah to az na 4.1s … mezitim si stezoval na poloosu .. ja snad nerikam ze ho dohonil pac pak ubral a zase zacal ztratu nabirat ale behem toho co si stezoval na tu poloosu byl o pul sekundy na kolo rychlejsi
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: Max stahoval Pereze o půl sekundy na kolo? Tak to jsem asi koukal na jiný závod. Já viděl, jak se přetahovali o nejrychlejší kolo.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Jen pockej zajici :))
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    JOHN_LENON: Takže jako Ricci v záloze?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já se letos na to vybodnul. Nechci si pořad hrát na williams.

    Nebo mclaren
    KALTY
    KALTY --- ---
    A já na to komplet zapomněl 🤯
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: koukam, ze letos budu utocit ze zadnich pozic jako Max 😅 Ale jsem v klidu... Tom_host je jen par bodu predemnou 😂 ale vytrvam a verim svy uvodni sestave!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    fantasy po 2.zavode

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam