• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    docela napinava Q2 :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Daniel postoupil do druhy části kvaldy, yuki ne.



    Not bad. Na to ze měl víc jak půl roku pauzu.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tvl v tréninku se mluví o tom, jak Alfa Romeo je v přechodném období, nikdo (ani Sauber, ani AF, ani AUDI) do toho auta nechce vrážet peníze a že to stojí za bullshit, a zatím Alfy visí na druhém a třetím místě. A teď v Q1 Zhou to šupne na prozatímní P1 dvě minuty před koncem :D
    KULA
    KULA --- ---
    Viděli jste jak chytal ten maďarský maršál za gumu Sainze? Trochu risky řekl bych :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hlavně, když Horner rekne, ze s nějakým jezdcem počítá, tak to většinou znamená pravej opak. :)))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Druhá sedačka RB je dlouhodobě mlejnek na lidi, něco jako Bachmut. Ricci ale během let byl jedinej, kdo s tím autem vedle Ver dokázal jezdit. Což neznamená, že dokáže jezdit s tím dnešním. Mlejneeek!
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Já chcu Ricciho
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Checo!
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    Peréz to rozstřelil po 3 minutách P1
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Pripomenme si ty krasne okamziky, kdy Ver na cervenych ujizdi Ham v dali. Ke cti Ham, snazil se a vyzdimal z toho max. Ale prohrali to uz davno predtim.
    [RedBull vs Mercedes] Full Live Reactions Final Lap Abu Dhabi GP 2021 F1
    https://www.youtube.com/watch?v=KkkRXSZX0lg
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: to mas tak, jednu dobu to mel koupene Mercedes, proto Ham vyhraval. Jenze pak zacal mit Toto blbe kecy na vedeni, emaily, telefonaty atd. Tak sli od valu. Takze ne, ze to Ver dostal. Ale Ham s celym Mercedesem si to sami posrali :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: Občas mu spíš někdo nějaký nesebral za jeho prasárny a nakonec se protlačil v posledním závodě kurvárnou..
    Ale jaký jezdec, takový titul 🙂
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: jsem si nevsiml, ze by celou sezonu za Ver sbiral nekdo jiny body :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: No tak zasloužil se o ten první hodně, ale úplně někdo jiný 🤮
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Dulezite je, ze Ver bude mit treti zaslouzeny titul a ostatni mohou jit soupat nohama. Koho zajima nejaka hra :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Dyt říkám, ze ho neomlouvam :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MAEQ: Tak v gt skoro povinne je :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: Ale to ho neomlouva snad … tak ho vystrcil at uz schvalne nebo neumyslne ale takhle se to snad neoplaci ani mezi amaterama … natoz profikama natoz kurva v tuto chvili uradujiciho sampiona a nejrychlejsiho a chceteli nejlepsiho pilota v tuto chvili … tim spis se ma zachovat jako sampion a ne jako buran (jakym nejspis je)
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    TOM_HOST: Jo a dík za video, dával bych ho povinně jako "autoškolu na online racing" :-)
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    TOM_HOST: Tak zase klid, nemyslel jsem to tak, jak z mého příspěvku čteš. Online závodění jsem taky provozoval, počet hodin nenajdu, ale stovky to myslím taky budou, a sralo mě to úplně přesně tak, jak píšeš. S uvažováním primitivního kreténa souhlasím, podělat ze škodolibosti závod, na který se chystám kdovíjak dlouho, za to bych taky lámal ruce. Ale právě proto chci zdůraznit to, že Max byl vyloučený -> aby i tihle mamlasi, co přijdou škodit, věděli, že dostanou trest a už je tam nikdo nepustí, tzn. aby už dopředu věděli, že tyhle sprosťárny se prostě nedělají. Abychom si rozuměli, já v tomto Maxe neomlouvám, jsem rád, že ten flastr dostal, a nechápu, proč to udělal..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam