• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    TOFI: a ma nejspíš pravdu ;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOFI: kklidne at si je veme... klaunska show must go on somewhere else finally :D
    TOFI
    TOFI --- ---
    Bonjour, je suis Mattio. Binotto se má stát šéfem Alpine a přivést si pár inženýrů z Ferrari – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/bonjour-je-suis-mattio-binotto-se-ma-stat-sefem-alpine-a-privest-si-par-inzenyru-z-ferrari
    TOFI
    TOFI --- ---
    Hülkenberg si myslí, že za nižším zájmem o F1 v Německu je také boj se změnami klimatu – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/hulkenberg-si-mysli-ze-za-nizsim-zajmem-o-f1-v-nemecku-je-take-boj-se-zmenami-klimatu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: : pritom by mu melu platit prave za to ze jezdi v bezpecnym odstupu od Maxe a nijak neohrozuje jeho vitezstvu jako to kdysi predvadela slecna Rosbergova proti panu Zaclonovi
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Redbull asi vezme Perezovi prachy a bonusy , hustý

    Sergio Perez PAYCUT Leaked: Red Bull Not Happy?! 🔥 F1 News
    https://www.youtube.com/watch?v=s3MoCdbI2dU
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: Začíná? tak pět let zpět 🙂
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    interesting
    Red Bull Racing caught SANDBAGGING in Belgian GP?
    https://www.youtube.com/watch?v=y-mb1yNRrx8
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Mne Emil nebyl nikdy sympatickej… nemel jsem moc rad ani jeho tatu… zacina mit nosanek az moc nahoru a zesmesnovani ostatnich, kdy ho musi krotit i jeho tym je proste za hranou a mel by mu nekdo shodit trochu hrebinek, frajirkovi… Lujze jsem respektoval, ikdyz taky nebyl muj salek caje, ale nebyl to takovej frajirek, jako Max 🤷🏻‍♂️
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    NANUQ: ok
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    VYWERN: To jsem myslel spíš jako důkaz jeho dominance.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    NANUQ: neposuzujes ho podle radia, ale radio zminujes - ok :)
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    VYWERN: Já ho neposuzuju podle rádia, ale sere mě jako člověk, například tím, jak se zachoval k Checovi v Brazílii. Proto říkám, že je hovado.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    MAEQ: Max to navrhoval v trochu jiné souvislosti. Když mu JP hlásil, ať šetří gumy.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    COWBOY: Max to navrhoval, tým mu řekl že ne. Akorát to bylo v době kdy měl náskok 13 sekund a ne těch 25 jako na konci, to si myslím, že mohli klidně udělat taky..
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    NANUQ: jenze ty posuzujes Maxe a jeho komunikaci jen z utrzku a bez kontextu. To je jak precist si v Blesku titulek a na zaklade toho usuzovat mysleni celeho naroda.
    Kolikrat Max dostal informaci, at setri gumy a normalne setril. Ale tady bylo neco vic, co se odehralo mimo trat.
    Mimochodem slysel jsi nekdy vysilacku treba na Ham, aby si sel udelat strategii sam? Nikdo si to k nemu nedovoli. Naopak kolikrat az doslova fnukal do vysilacky a Toto ho musel uklidnit, protoze nikdo jiny si nemohl dovolit mu rict neco podobneho, co Maxovi.
    Mne se naopak libi, ze se Max neboji rict svuj nazor v uplnem rozporu a tlaci vzdy na pilu, i kdyz to neni treba.

    A naopak vime o spouste jezdcu, kteri tohle nedokazali a vzdy delali dvojku v tymu...proc asi :) Bottas je ukazkovy pripad.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    DRSH: To si úplně nemyslím, kus jeho úspěchu je v tom, že to auto je dělaný přesně na něj a jeho styl (proto se taky dvojky u RB většinou hodně trápí).
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    AVATAR: Mně překvapilo, že si ty gumy nepřezul Max. Ale jeden bod už ho asi nevytrhne.
    DRSH
    DRSH --- ---
    MAEQ: to jsem taky nepochopil
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    AVATAR: Já hlavně nechápu, že to zajel na žlutých. Jako jo, minimum paliva, čerstvá guma, ale stejně by IMHO neměl mít oproti předtím zajetým časům na červených šanci - a stejně to dal..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam