• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    PEPAZZ: Já jsem třeba fanouškem jeho "To čo bolo" 😁 takže mi ty jeho emocionální výlevy nevadí. Podcasty neposlouchám, nehodnotím.
    A přijde mi to pořád lepší než leklá ryba Richtr, který emoce projeví jen když Hamilton vyhraje nebo vypadne. Dal jsem si českou stopu na včerejší kvalifikaci a nedalo se to :-/
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    Druhá řada HAM-ALO je asi tak nejstarší startovní řada v historii, ne? 😁
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tvl Piastriho z P3 taky sundali, ale až po rozhovoru a focení, trapný
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Škoda Landa, škoda!
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Takže Checo si pentli z Japanu sice nepřivez, ale to nevadí :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: co jsem cetl tak mu Marko potvrdil misto u RB nebo AT na 2025, pristi rok ale nic nema
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: třeba to tak dopadne :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MAEQ: hele a Eisele se da naživo poslouchat, ja slyšel kdysi par vterinovou ukazku a fakt to nešlo, jejich podcasty mam rád, ale živý vysílání je jiná
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    byt Hornerem tak pristi rok posadim Lawsona do RB :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: Eisele jede uplne jinou ligu v komentovani jak Richter. Kral ma obcas takove nijake rozbory, ale Štěvo je ok. Obesne si Eisele davaji pozor, delaji malo chyb a neboji se opravit, kdyz se seknou. Richter si ani nevsimne, ze se sekl a komentuje klidne dalsi minutu dve Russela, i kdyz je zaber na Ham apod. zaseky.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: není. Postupně padá a padá. Pepa Král tomu ještě nasazuje korunu... ne fakt neé
    DRSH: asi tak no
    DRSH
    DRSH --- ---
    Mě osobně vyhnalo dementní "TO ČO BOLO" na F1.TV :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já jsem v rámci nějakého členství vyfasovat sport na tři měsíce zdarma, tak přemýšlím, jestli zase po dvou letech nezkusím jeden víkend s českou stopou. Ať si připomenu, jakej je Richtr patla.

    Je fakt Štěvo o tolik lepší? Si pamatuju, že ani on mě moc nenadchnul. Podcasty jsou ale v pohodě.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    KALTY: Já budu doufat, že se s nima přestěhuje i Eisele a pořád budu moct přepnout na slovenskou stopu ..
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ne, raději FTV :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: kuk
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY: Kuk 😅

    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: Horší než teď už to být nemůže, či?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Formule se stehuje na Nova Sport...

    Přenosy ze závodů formule 1 bude od příštího roku vysílat Nova Sport – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/prenosy-ze-zavodu-formule-1-bude-od-pristiho-roku-vysilat-nova-sport
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    NASCAR Xfinity Series EXTENDED HIGHLIGHTS: Andy's Frozen Custard 300 | 9/23/23 | Motorsports on NBC
    https://youtu.be/wbRRh0qFN4U?si=unPbkqs2ZVXP2vaK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam