• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MAEQ: je sranda, jak je Richtr čitelny. Presne tohle mi vadilo, ze nebyl nestranny a tusim, ze mu to jednu dobu i vycitali a on se snazil obhajovat v primem prenosu. No ted uz posledni dobou, co se ukazal pravy charakter Wolffa, trochu ubral. Ale celkove to jeho komentovani se nikam neposunulo jak odbornosti, tak presnosti atd. proste pro deti dobre, pro lidi, co tomu rozumi a slysi ty jeho uvahy, to je konec.
    Eisele je proste o level jinde.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    PEPAZZ: Já jsem třeba fanouškem jeho "To čo bolo" 😁 takže mi ty jeho emocionální výlevy nevadí. Podcasty neposlouchám, nehodnotím.
    A přijde mi to pořád lepší než leklá ryba Richtr, který emoce projeví jen když Hamilton vyhraje nebo vypadne. Dal jsem si českou stopu na včerejší kvalifikaci a nedalo se to :-/
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    Druhá řada HAM-ALO je asi tak nejstarší startovní řada v historii, ne? 😁
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tvl Piastriho z P3 taky sundali, ale až po rozhovoru a focení, trapný
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Škoda Landa, škoda!
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Takže Checo si pentli z Japanu sice nepřivez, ale to nevadí :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: co jsem cetl tak mu Marko potvrdil misto u RB nebo AT na 2025, pristi rok ale nic nema
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: třeba to tak dopadne :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MAEQ: hele a Eisele se da naživo poslouchat, ja slyšel kdysi par vterinovou ukazku a fakt to nešlo, jejich podcasty mam rád, ale živý vysílání je jiná
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    byt Hornerem tak pristi rok posadim Lawsona do RB :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: Eisele jede uplne jinou ligu v komentovani jak Richter. Kral ma obcas takove nijake rozbory, ale Štěvo je ok. Obesne si Eisele davaji pozor, delaji malo chyb a neboji se opravit, kdyz se seknou. Richter si ani nevsimne, ze se sekl a komentuje klidne dalsi minutu dve Russela, i kdyz je zaber na Ham apod. zaseky.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: není. Postupně padá a padá. Pepa Král tomu ještě nasazuje korunu... ne fakt neé
    DRSH: asi tak no
    DRSH
    DRSH --- ---
    Mě osobně vyhnalo dementní "TO ČO BOLO" na F1.TV :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já jsem v rámci nějakého členství vyfasovat sport na tři měsíce zdarma, tak přemýšlím, jestli zase po dvou letech nezkusím jeden víkend s českou stopou. Ať si připomenu, jakej je Richtr patla.

    Je fakt Štěvo o tolik lepší? Si pamatuju, že ani on mě moc nenadchnul. Podcasty jsou ale v pohodě.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    KALTY: Já budu doufat, že se s nima přestěhuje i Eisele a pořád budu moct přepnout na slovenskou stopu ..
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ne, raději FTV :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: kuk
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY: Kuk 😅

    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: Horší než teď už to být nemůže, či?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Formule se stehuje na Nova Sport...

    Přenosy ze závodů formule 1 bude od příštího roku vysílat Nova Sport – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/prenosy-ze-zavodu-formule-1-bude-od-pristiho-roku-vysilat-nova-sport
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    NASCAR Xfinity Series EXTENDED HIGHLIGHTS: Andy's Frozen Custard 300 | 9/23/23 | Motorsports on NBC
    https://youtu.be/wbRRh0qFN4U?si=unPbkqs2ZVXP2vaK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam