• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATEEJKdyž jsem byl malej, tak jsem věřil, že...
    IVANEM
    IVANEM --- ---
    MIKE_HEKTIK: a nenesla náhodou ZÁZVOR? Nebo to do teď mám špatně, já?
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    ...jak beží ta liška k táboru, nese pytel závorů.
    jo, predstavoval jsem si sranky a jak je ma narvany v tom pytli a že se to nějak divně sklonuje
    LILY
    LILY --- ---
    Oře býčku zahradnický
    Jen mi tam neseděla ta gramatika... :)
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    existuje armáda s pásy
    WOAM
    WOAM --- ---
    Dneska jsem si udělala hroznou radost a vytvořila jsem si svůj kroužkový blok. Až se mi ještě k tomu povede vymyslet i co a jak bych si do něj mohla napsat, budu z toho mít nefalšovaný druhý Vánoce. Snad nevadí, že jsem se tu svěřila. :-))

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SALVATOR: Skoro. Postava se jmenuje podle náměstí. Fakt :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    KAERI: Máma to taky nepochopila úplně správně a říkávala i "Já chci je v komíně"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já si teď vzpomněl, že sem byl jako malej přesvědčenej, že Strossmayerovo náměstí se jmenuje podle postavy z Nemocnice na kraji města.
    MATT
    MATT --- ---
    KLAIR: v tom je rozdíl mezi objížděním a předjížděním.. jinak mě táta vždycky říkal "čára není zeď"
    KAERI
    KAERI --- ---
    Byla jsem dlouho přesvědčena, že ty dejmy, co jsou v komíně, jsou nějaká malá zvířátka. Umocňoval to bratr, který říkal "Dejmy jsou v komíně, pasou se na kmíně."

    Že by tím mohly být myšleny "dýmy" mi došlo s rachotem ohňostrojů a velkými fanfárami až dnes večer, když jsem četla dceři pohádku, kde to zaznělo, bez toho kmínu...
    CAPOVA
    CAPOVA --- ---
    IVANEM: nám zas strejda říkal, že když budeme polykat žvýkačky, budeme mit gumový hovínka. ..u nas to mělo naprosto opačnej efekt..
    WOAM
    WOAM --- ---
    Žačka 5. třídy ZŠ, kterou chodím doučovat, se mi teď v týdnu svěřila, že když ve školce slýchala, že ve škole se bude učit "češtinu", představovala si pod tím, že se bude prostě učit spoustu nových slov a jejich význam... "něco jako jak se teď učíme angličtinu".
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KLAIR: No to já taky, to je přece jasný!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Věřila jsem, že "přejetí plné čáry" je strašně závažný přestupek, ale myslela jsem, že stačí, když třeba na tu čáru najedu omylem jedním kolem
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    mno, mě děsili, že když sním pecku z trešně, dostanu zápal slepýho střeva. Ségře se to pokoušeli trvdit taky, a o to víc schválně jedla pecky. Dobře ona.
    ALEA
    ALEA --- ---
    mezi Kralupy nad Vltavou a Nelahozevsí je úzka stezka kolem vody, nad kterou se vypínají pozůstatky pravěkého mořského dna. V pískovci je spousta větších i menších jeskyň. Dlouho sem věřila, že se v nich ukrývají draci a menší obludy a strašidla, aby měli od lidí chvíli klid.
    Také jsem jako dítě věřila, že zeď vedle mojí postele je průchozí a na druhé straně je zrcadlově stejná postel se skoro stejnou holčičkou, se kterou lišíme se jen pár drobnými rozhodnutími. Z počátku byla stejná, ale pak jsem se začala bát, že jednou spolu probereme její i moje životy a ona se mi nakonec vysměje....
    IVANEM
    IVANEM --- ---
    Věřila jsem hodně dlouho, že se nesmí spolknout žvýkačka, protože by se mi mohla zalepit střeva a člověk by pak umřel.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    A pak už si pamatuju jenom lži, které nakecal táta mému bratrovi. Ten je pak často tlumočil ve škole při vyučování.

    1) Největší pták na světě je rogalo (to z toho vtipu o myslivci, který do něj vystřílel celý zásobník, než toho chlapa pustil)
    2) V moři tě budou kousat rybičky do prdelky (brácha poprvé u moře a ani jednou do něj nevlezl - vždy hysterický záchvat)
    3) Největší tornádo je Tornádo Lou.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Když mi byly tři roky (nekecám, byl jsem tehdy napřed), tak mě zaujala debata rodičů o nějaké kriminální události. Chvilku mi to šrotuje v hlavě a pak spustím. Rodiče z toho byli tak v šoku, že tu mou přednášku pak opakovali do zblbnutí všem známým, proto si to pamatuju:

    "Když je někdo opilec a víceméně vrah
    tak zabíjí jako tesař. Tisíc prasat!
    Jenže zákazníků je víc než tisíc
    a každý by chtěl celý prase!".
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Jednou jsme z nudy rozbíjely nezralé vlašské ořechy. Než se tam utvoří ten ořech, tak to má uvnitř podobnou mřížku jako citrusový plod. Tak jsem si spojil jedna a jedna dohromady a zahlásím ku všeobecnému veselí: "Z tohohle se vyrábějí citróny".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam