• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    OREA
    OREA --- ---
    LILY: je no vidis to,,tak se tesim az se setkame.. :)
    OREA
    OREA --- ---
    Sepisu pak poznamky a hodim to sem, myslim, ze by vas to mohlo zajimat... ( co se toho seminare Éterické oleje v Pomanderech a Kvintesencích týká)
    LILY
    LILY --- ---
    OREA: Jj, absolvovala jsem s ní loni v září aura-soma I a taky mi přišla nadmíru sympatická.
    OREA
    OREA --- ---
    SHKRK: Aha, nojo. hlavne ze to uznas.
    Jinak to nemelo bejt jako utok , spis to ber tak ze sem hodne zvedava, proto sem se tak furt ptala...kdyz si pak napsal neco v tom smyslu copak myslis ze to beru furt???? brala sem to zas ja jako utok...v tomhle je prave ten nyx dost neosobni.. kazdej si to muze vylozit jinak, kdybysme spolu treba mluvili, tak by se tohle cely vubec ted neresilo.

    Jinak Marianne Mikkelsen je moc prijemna pani a ten seminar zacala moc pekne...



    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Ehm...nó...cca 2 vteřiny poté, co jsem odkódovala poplašné zařízení od apatyky a zamčela dveře, jsem si uvědomila, že víno zůstalo ležet na stole..
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    LILY: no vida :) to zni fajne :) no sama doma v patek s vinem :) toho by se melo vyuzit :D
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Noo, dostala jsem dnes od šéfky víno...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: ja myslim,zes usel hodne velkej kusanec,sice sem te dlouho nevidel,ale je to citi z tec prispevku,hold,vsichni se menime;)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    na uzemeni pracuju, ale furt mam kam jeste pouste koreny
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ajo;/

    MRAK0S: presne tak
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: ze jo, tak ja uz vim tedka minimalne o jednom z prahy co nema vecer co delat :D
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: no to mam no, jen ta mi dala kosem a jela na vikend nekam kalit no a uprimne tam si nejsem jistej, ze mam to spraqvne zazemi, ktere bych asi ocekaval, pfuuj vyzadovat ocekvat proc ? , spis v posledni dobe komunikace nejak vazne a dochazi k tomu nepochopeni, kterym jsem byl dnes cely den obklopen :/


    LILY: stara kolena ? aj lenost to je jina to znam taky, to si rikam porad kdy me jednou zabije ;)
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: To mi nevadí. :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY: to prijde;p
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Já už na stará kolena nekalím, jsem spíš návštěvový a čajíčkový typ (zvláštěpak když se staví ke mně, páč su líná), akorát v Práglu, kde teď zrovna bydlím, mnoho přátel nemám. Jo, v Brně by to bylo něco jiného.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ja jsem myslel,ze mas zenu
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    LILY: v patek vecer sama doma ? teda ne ze by me do toho neco bylo, ale jsem myslel, ze v patek se povetsinou kali/sdruzuje s prateli
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: No já doufám, že doma (kam z práce zamířím) už mě nikdo otravovat nebude. Jeden spolubydla na dovolené, druhý tam moc nebývá...tak leda sousedi že by chtěli obtěžovat. :o)
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: do numerologie uplne nevim, ale tusim, ze jsem nekde cetl, ze prilis mnoho osmicek v datu neni uplne ok ;)
    no to ja se neme ke komu uchylit, takze plan je jasnej dneska se nekde decetne opit zitra vstat s jasnou hlavou a soustredit se na sebe ;p
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: tak ono si to datum primo zada 22.8.2008
    ja jsem se akorat potkal s otcem a vznikl mensi konflikt,nasralo me par ridicu na silnicich,ale ted sem u pritelkyne doma a je to fajn;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam