• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    SHARK
    SHARK --- ---
    nekdo chodi sem a tam a nekdo tam a sem a tak to dam vsude, treba se to nekomu bude hodit

    cestina do poslednich Itunes

     "iTunes_CZ_10.0.1.22.exe" (465.59 KB) - stáhnout soubor 
    http://www.edisk.cz/stahni/33992/iTunes_CZ_10.0.1.22.exe_465.59KB.html
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    VACA: kdyz odhlednu od toho, ze na iPad se uz doopravdy tesim a to mozna zastira muj usudek, tak musim uznat, ze tohle je fakt parada, chapu ze ti tenhle stroj dela takovou radost. Na grafiku by to urcite nad iPadem vyhravalo. Nahlodals a diky moc za info.
    VACA
    VACA --- ---
    RMUTT: no, tolik peněz nemám ;) Pořídil sem právě že starší kousek, X61, nemůžu si stěžovat, všechno na tom lítá supr, je pravda že nejnovjejší 3D hry by asi nerozkous nejlíp, ale třea HL2 f poho...
    Já to teda nemám prvotně na hry...
    S ipadem bych to jako herní platformu nesovnával, je to prostě něco jinýho... ale má to v sobě taky giro :D
    Je to supr věc baterka tomu dává skoro 7hodin při zaplý wi-fi atp, je to maličký, celkem i tenký... a ta x61 nestojí o tolik víc než ipad, dokonce neni žádnej problém na tom mít mac os...

    Jinak musim uznat že ty aplikace na ipad co jsi postnul vypadaj velice zábavně, to jo... asi bych se na tom na chvíly taky kousnul...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    VACA: Ja se nedivim, ze jsi spokojenej s tim lenovo tabletem (pokud teda myslis tohle?: Lenovo ThinkPad X200 Tablet SL9400, jinej od nich neznam), ale to je uplne jina cenova relace, ten stoji pres 40 tisic, iPad stoji skoro ctvrtinu, tak nepredpokladam, ze se tomuhle dělu vyrovná.

    BLUE4: kaoss pad 3 uz mam, stejne jako to mpc 500 se kterym jsem to srovnaval, nemuzu si to vynachvalit a na druhou stranu treba to mpc se mi nazivo casto pekne vymklo z rukou (nekdy se mi treba nejaka knihovna s vetsima samplama naloaduje az napodruhy atd.) a prave treba iPad s temahle aplikacema mi prijde jako zajimava dalsi krabice, kterou by mohlo bejt zabavny mezi ne zapojit: helejtese: http://createdigitalmusic.com/2010/03/31/ipad-apps-for-music-making-whats-coming-the-bigger-picture/

    jedna vec, ktera me trapi vic nez pritlak, je to, ze iPad nezvladne dotyky na vic jak dvou mistech najednou. je to tak, ne? takze treba na nejakym emulatoru piana nebo synthu nezahraju akord ani kdybych se rozkrajel...
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    RMUTT: ta hlaska nebyla myslena nejak ofenzivne. chtel jsem tim naznacit, ze ten device sam o sobe nema co nabidnout a nedovedu si predstavit, kde jinde bych ho vyuzival nez na jednanich, na gauci anebo sedici na porcelanove toaletni mise :]]

    pro prvni dva pripady mam notebook a pro ten posledni mi staci iPhone... ano, iPad je sice cool, ale to mi k jeho koupi nestaci. a radsi si kup kaosspad. je mensi, o dost levnejsi a uzijes si s nim vic srandy imho :]
    VACA
    VACA --- ---
    RMUTT: neblazni cece mpc to nahradit imho nemuze, to ma citlivost na tlak... Bez toho to neni ono mel sem roland 505 ten mel pady ale jenom jakoby on/off -desnej opruz, zadna dinamika sel z domu... Toho by to nahradit mohlo, ale dalsi vec je odezva, aby se ti na tom hralo dobre. Par milisekund spozdeni a budez z toho akorat zoufalej ze se nemuzes strefit...
    Na grafiku... Taky, nema to citlivost na tlak +ten stylus by musel mit spicatej "precizni" hrot, to prave nema ma takovou bouli velkou jak malicek.... Zase, abys nebyl zoufalej ze se nestrefis do bodu kam potrebujes...
    Ja sem si za ty prachy koupil lenovo tablet pc. Na grafiku idealni nastroj, a na live hrani, no nevim emulaci padovyho nastroje sem nevidel, ale trea ableton live supr, pecicka, prubehy filtru vsechno ovladas "stylusem " plynule...
    Ale nikomu to beberu, a uz vubec bych nerek ze si blb, jen bych doporucil zvazit co za ty prachy muzes dostat...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    VACLAV: tak treba ja.

    BLUE4: a mozna jsem proto blbej :/

    ale potom co jsem objevil asi 30 aplikaci, ktery mi umoznej to vyuzivat na zivy hrani a na grafiku, tak se mi do nej chce. jak to tak vypada, tak mi to nahradi mpc, lemura na kteryho nemam prachy a s tim jednoduchym tabletovym perem za + - 400,- by to mohlo fungovat i jako dobrej nastroj na cmarani...
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    VACLAV: rek bych, ze nikdo rozumnej :]
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    tak kdo z vas se chysta na koupi iPada?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    VACA: SUPER !!!!
    VACA
    VACA --- ---
    T_MAX: Jo jo, jde to, já jsem to takhle už taky měl, než mi umřel druhej komp... Je na to ňákej fígl... Musíš z toho jednoho itunes přenést nějakej ID soubor... a pak to de... Akorád ti v tom jednom ajtůnu bude ukozovat hudbu kterou tam nemáš...
    zkusim se kouknout jak se to děalo, a pak to sem nahodim...

    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FRAUD: hele určitě má iPhone a né iPod :D Zas úplnej kretén nejsem, ikdyž mám občas dost tupý dotazy :))

    Sakra, přece nemůžu bejt jedinej, kdo se s timdle problémem nechce smířit?
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    T_MAX: nemusis mit ani sync - je tam moznost zapnout "Manually manage music and videos", ale:
    1. zapnu to na stroji A
    2. pripojim iPhone ke stroji B a zapnu tu samou ficuru - iTunes me upozorni ze iPhone ma nastaveny sync s jinym pocitacem a jestli chci smazat jeho obsah a zacit sync s nim - dam ano
    3. pripojim zpatky ke stroji A, ale volba je vypnuta - pri pokusu o zapnuti to same upozorneni a samozrejme kdyz to potvrdim ze souhlasim, prijdu o vse co jsem nahral na pocitaci B

    a) tusim ze s iPodem to funguje (ale nemel jsem cas to vyzkouset), nema kamos nahodou iPod a ne iPhone?
    b) mozna to jde obejit a ja jen postupuju spatne, tohle neresim, proste doma na stolnim pocitaci mam library s veskerou hudbou a na ntbk synchronizuju jen v praci kalendar a notes
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FRAUD: No, on neni žádnej ajtý xprt, takže sám netuším co a jak udělal .. budu se na to muset dojet kouknout :D

    ale možná to nesynchronizoval
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    T_MAX: na 3G s posledni verzi iTunes (9.0.2) to nejde - jakmile na jinym kompu chci nahrat hudbu, upozorni me, ze je iPhone uz registrovany pro sync s jinym pocitacem a jestli chci vsechno smazat a sync s timto pocitacem .. a kdyz dam ano, skutecne vsechnu hudbu co uz v nem je smaze
    ma-li kamos nejak rozchozeny sync se dvema pocitaci tak z nej vytahni navod ;)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FRAUD: hele s tou synchro .. teďka jsem o víkendu mluvil s kámošem, co má 3gsko a říkal, že má itunes nahraný na dvou kompech a z obou tam nahrával muziku, ale nesynchronizuje to, jakože nastavení, kontakty apod.

    To takhle jde? :)

    Pak by to dost řešilo :)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    T_MAX: taky sem nechtěl vychvalovat HTC sice ho mám, rád ho používám, ale nejsem náročný uživatel a proto nepotřebuju aby to bylo nějaké hyper super... jen sem doplnil tu poznámku která tam byla napsán hned dvakrát
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FRAUD: Jak pise Kazatell - kazdej ma u PC kabel s miniUSB, tudiz jsi kdekoliv pripojitelnej, telefon pripojis jako disk, nainstalujs potrebnou app a jedes ..

    synchronizuju jak nokii, tak htc na nekolika pc a to vsechno kombinovane dohromady (3 pc a 2 telefony maji stejny adresar, kalendar, ukoly, ...)

    ale ja tu nechci vychvalovat HTC, sere me, proto jsem se prisel optat na iphone :)))


    ovsem tech par "drobnosti", jak se vsude pise vypadaji jako neprekonatelny (alespon pro me ..)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FRAUD: s tim ActiveSync se mýlíš, mám Kaisera což už je docela starý telefon, ale připojuji se na 5ti různých počítačích. Je pravda že jen na třech se mi synchronizují emaily, zprávy a kontakty... na těch dvou dalších je z neznámého důvodu nemohu vyměnit, ale k počítači se to připojí a to je hlavní, protože když tam chci dostat hudbu, fotky nebo cokoli jiného tak můžu odkudkoli... a s prográmkem v telefonu se mohu připojit i jako paměťová karta a nemusím řešit AS... pro snadnějčí práci se AS mohu do telefonu nahrát a poté případně instalovat na počítač z telefonu, pokud potřebuji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam