• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    DALL
    DALL --- ---
    Na jejich stránkách jsou ke shlédnutí všechny tarify od počátku v sekci s dokumenty.
    nejjednodušší je se připojit a potom otevřít stránku mujufon.cz Bývalo to 4GB/týden
    Kolik je FUP nemusí být podstatné pokud ti přenesená data počítají dvakrát.(jako mně)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: a nevite kolik je fup ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    otec si kdysi koupil asi za 5000 fofr internet navzdycky ted jsem ten modem nasel...
    funguje.
    DALL
    DALL --- ---
    Bacha na ně. Raději se vyhnout čemukoliv co by zavánělo smlouvou. Nejenom, že ti hajz**vé počítají přenesená data jak je napadne(v neprospěch zákazníka pochopitelně), ale vysvětlit jim že týdenní FUP neznamená 7 denních jim musel vysvětlit rozhodnutím až ČTÚ.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mam nekde ten modem s internetem zadara
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    existuje to jeste ?
    DALL
    DALL --- ---
    Mám U:fona již pět let a delší dobu jsem měl pocit, že ty data mizí nějak rychle. Měřením jsem teď zjistil že upload počítají 2x a download počítají. cca o polovinu větší . Upload 4 souborů o 20MB (souhrn 80 MB) mi vyvolal hlášku o překročení 161 MB.
    Raději si to také zkontrolujte kdo můžete. Podle dosud získaných informací to postihuje tarif "3g mobilní internet" který byl nabízen s týdenním FUP 1GB
    LEIN
    LEIN --- ---
    platim za ufona 8gb fup, usb modem...275/mes
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    už je zrušeno....osobně na jejich ústředí a bez problému, byl jsem mile překvapen!!!!! ukončeno okamžitě.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PISSKOT: zkus něco jako tarifní prázdniny ... já už takhle pauzíruju přes rok :)
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    já se snažil zrušit ufona ale bez úspěchu, už druhý rok mám pevné připojení od O2 za 500,- a Ufona mám v šuplíku stolu a platím 400,- což se vyplatí....tak jsem zaplatil za nevyužívanou službu dodnes (9600,-) už mě to nebaví, ale co nadělám....zkouším jim psát znovu...pochybuji, že se něco změní...problém bude, až se odstěhuji z republiky a co s tím???
    SIVER
    SIVER --- ---
    GSM SÍT toto tralo :-)
    SIVER
    SIVER --- ---
    Nový tarif Ufon Volání za korunu | Mobinfo.cz
    http://www.mobinfo.cz/novy-tarif-volani-v-cesku-i-evrope-za-korunu/
    WAELAND
    WAELAND --- ---
    Prodám modem Celot K 300 (předplacený tj. bez smlouvy) + do 8. srpna zdarma ufon internet + kredit 300 Kč u ufona za 700 Kč
    [ OFFERINGNABÍZÍM: UFON mobilní internet + modem + zdarma do 8. srpna + 300Kč kredit / Praha / 700 CZK ]
    DUB
    DUB --- ---
    prodam tehle router k ufonu

    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    P0L0US: uz ji vyuziva ...

    Vodafone si vypůjčí síť U:fona. Vyzkoušeli jsme modem pro obě sítě - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/vodafone-a-u-fon-spojili-sily-vyzkouseli-jsme-modem-pro-obe-site-p8j-/mob_operatori.asp?c=A100810_144710_mob_samsung_lhc
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    DAW: co ti provedli ?

    btw. doslechl jsem se, ze jejich sit bude vyuzivat vodafone, protoze vodafoni datova sit stoji za prd. Nevite o tom nekdo neco ?
    DAW
    DAW --- ---
    čau lidi, tak nechávám vědět, že s Ufonem je to furt na hovno .. tfuj jsou to podvodníci prolhaný
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    jakou rychlost pripojeni vam ukazuje ten wifi modem? me to kolisa mez 150 az 614 kbps tak si rikam, jestli je to hodne nebo malo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam