• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Jinak pokud by jste měl někdo zájem o službu od U:fona, klidně to na vás nechám přepsat :DDD
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Tak jsem dnes volala U:fona, s tím že chci zrušit službu. Rozhovor probíhal asi takhle:

    Já: Dobrý den

    výpadek signálu

    Já: Halooo halo slyšime se

    Operatárka: Ano, už se slyšíme. Přejete si?

    Já: Ano, ráda bych zrušila svou službu a vrátila telefon.

    Operátorka: Já se vám tady na to dívám a čtu že máte uzavřenou smlouvu na 2 roky. V případě že by jste chtěla službu zrušit, zaplatíte sankční poplatek 3.500,-Souhlasíte s tím.

    Já: Ne nesouhlasím. Chci zrušit službu jsem s ní nespokojena.

    Op: To ale bohužel nejde, měla jste u telefonu 14ti denní výpovědní lhůtu kterou jste mohla bez poplatku vrátit. Po tom co jste tak neučinila vám nabíhá smlouva na 2 roky.

    výpadek, půl minuty běhání po bytu a hledání signálu....
    zachvíli zoufalá operátorka v telefonu: Haloo haloo já vás neslyším

    Já: Ano už se slyšíme...

    Op: Takže jediná možnost pro vás, by byla přepsání smlouvy na někoho jiného. Jestli máte někoho takového ve vašem okolí, mohlo by to jít takhle. Jinak od smlouvy odstoupit nelze.

    Já: Tomu nerozumím, to přeci není možné. Přeci nebudu platit službu která evidentně nefunguje. Musí to jít nějak jinak

    Op: Bohužel jak vám říkám, měla jste 14ti denní výpovědní lhůtu.

    Já: Dobře 14 dní telefon šel bez problému, ale nyní služba kolísá. Sama slyšíte, že mě neslyšíte a že vám vypadávám. Hádejte proč.

    Op: Možná se nacházíte jen v místě mimo signál, u nějaké silnější zdi nebo podobně.

    Já: Ano a to už je pro mě problém. Potřebuji aby se mě lidi dovolali a abych se já dovolala jim. Pokud mi zkouší volat osoba stojící vedle mě, a mě telefon nevyzvání a navíc mi nedojde ani sms o nepřijatém hovoru, není něco v pořádku. Služba nefunguje tak jak by měla.

    Op: Ticho

    Já: Nedovedu si představit důvod proč bych měla platit dál za službu kterou nelze používat.

    Op: ticho

    Já: Halo halo

    Op: Ano poslouchám...

    Já: Takže co s tím? Další hloupost mi příjde platit pokutu 3.500,- zato, že jsem vámi nucená vaší nefungující službu zrušit.

    Op: No, možná by to šlo vyřešit nějak jinak. Já váš kontakt a Vaši stížnost odešlu na reklamační oddělení.

    A teď přišla otázka která celýmu rozhovoru dodala korunu...:

    Operátorka: Můžete mi dát na vás, nějaká telefonní kontakt, na který bychom se vám dovolali.

    Já: Ano samozřejmě. Jinak by to ani nešlo.

    Následně jsem se snažila několikrát nadiktovat alternativní tel. č. - pořád to vypadávalo, nebo nebylo rozumět....

    Op: Ti se Vám ozvou do 3 dnů, a v případě že by se problém nedal vyřešit, by se to možná mohlo zrušit i jinak a bez poplatku. Ano?

    Já: Dobře Děkuji budu čekat. Nashledanou.
    .. nashledanou

    Tak jsem zvědavá jestli mi to úsilí bude stát zato...
    Já:
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: Tak teď jsem si projela smlouvu a uvedená vratná kauce u mojí služby je 500,- To se mi ulevilo :). Snad to nebude jinak až to budu opravdu rušit.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    PJGEPR: Mám službu nonstop mobil za 100,-
    Smlouva mi končí 3.1. 2010. Pokud bych teda platila vratnou kauci... bylo by snad výhodnější dojet to do ledna a pak to prostě zrušit... 6 měsíců= 6 kil a sbohem. Než platit 3 litry.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MISHACZEQ: po zacatku myslim tech 14dni. prestalo to jit tak po mesici
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KIGO: jenze to jsem si nevsimla a tenkrat to po zacatku fungovalo. me nebavi se s nima hadat, stezovala jsem si mockrat a nikdy se nic nedelo, tudiz jsem se na to vybodla a mam klid.
    KIGO
    KIGO --- ---
    MISHACZEQ:pro příště do dvou týdnu máš narok odstopit od smlouvi a jestli ti to nefungovalo tak přeci nebudu platit ani za službu ani za zrušení služby prostě budu žadat napravu a reklamovat reklamovat ....
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ATYKIN: net jsem rusila. ta smlouva je na dva roky a me to prestalo fungovat hned po zacatku :(
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ATYKIN: co mas za pausal ?
    3000,- smluvni pokuta za predcasneukonceni smlouvy na dobu urcitou ... neni to dokonce 3750,- ?
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    MISHACZEQ: 3000?? Ježiši! Za co? Takže si rušila net + telefon?
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: O2, ale to me taky moc nevyhovuje. nebyla jina moznost. mam to od brezna a tenhle mesic nam v baraku udelali upc. od o2 je ten internet v pohode, rychly... ale je to drahy. ale nastesti je ta smlouva jen na rok, tak to necham dobehnout a vezmem to upc. to uz snad bude do tretice konecna.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: :)

    ja jsem asi dobra anomalie .... s internetem v ramci moznosti spokojen a s telefonovanim v posledni dobe velmi spokojen, ale to je tim, ze mam ten pausal ZA NULA, jinej bych nechtel ...
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ja uz se toho zbavila. sice pokuta 3000, ale aspon je klid.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: jedu pryč a už se mi to nehodí - potřebovala bych to zrušit.. jinak nespokojenost by byla taky...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KIGO: neda
    KIGO
    KIGO --- ---
    RENDALF: dá se to použít u Tmobilů a wodafonu ?
    ATYKIN: co jé nespokojená?
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: Asi ne...
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Už jste tady někdo vracel telefon?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    prodam CDMA modem pro Ufonuv Fofrinternet AnyDATA ADU-510L nedotovanej se ted prodava za 3000,-
    prodam za 1200,-
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PJGEPR: ELESDY:

    world is change ;) ...

    Rychlost připojení k internetu: 891,33 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 111,4 kByte/s
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam