• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ja jsem asi vazne dite stesteny, net funguje v ramci moznosti a mobil taky splnuje ocekavani :)

    takze ja bych i doporucil, ale chce to maximalne testovat behem tech 14dnu, asi dost zalezi na lokaci :)
    KIGO
    KIGO --- ---
    TACHIBANA_UKYO: jj taky už čekam na zrušení asi měsíc , a kdyby někdo chtěl tak mu prodam modem axestel s antenkou za hubičku. Jinak samozřejmě ufon nikomu vžádnem pŕípadé nedoporučuju
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    je to Tvuj majetek, doporucuji zkusit prodat, oni to pak sparujou s nejakou sluzbou,kterou si k tomu pak prikoupi...
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    nevite nekdo,co muzu delat s modemem od ufona,kdyz ho mam odpojenej a sluzbu zrusenou?muzu to nekomu prodat nebo dat?nebo rovnou vyhodit do sberu?
    psal jsem jim uz tri maily,zatim bez odpovedi
    jinak nekdy v rijnu jsem si vyhadal ukonceni smlouvy a krome toho,ze mi nechodej faktury a modem nechytne signal,nevim nic,zadnej slibovanej dopis mi neprisel...
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    KIGO: jj
    dam vedet jak co reknou na to ze jsem si jejich modem integroval do svoji x31 a fakt ho nehodlam vyndavat
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    BUNDA: uvidíme no :) ... možná to někomu Penta prodá (VF?) nebo získaj licnci na GSM a budou to mít čistě jen na data

    právě jsem si objednal Aiji, tak kdyby měl někdo zájem o Ubiquam 400 (stříbrný) za nějakou rozumnou cenul, dejte vědět ...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KIGO: spíš začátek konce...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KIGO: ja mam asi fakt stigro, ale nemel jsem vetsi problem, kdyz problem byl, vyresil to jeden email byvalemu marketingovemu rediteli :)
    KIGO
    KIGO --- ---
    JENDAVB: koukám že je ufon stejné seriozní ke svejm partnerum jako ke svejm zákazníkům.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    DNESKA V POSTE =)
    Vážení obchodní partneři,

    právě jsem se vrátil z jednání ve společnosti MobilKom, kde mi bylo sděleno, že z důvodu rozhodnutí jejich vlastníka, tj. společnosti PENTA INVESTMENTS dochází s okamžitou platností ke zrušení dealerské sítě. Společnost MobilKom bude nadále své produkty distribuovat jinou cestou.

    Z toho důvodu bohužel musíme ukončit vzájemnou spolupráci. Dovoluji si Vás požádat, abyste veškeré neprodané zboží doručili nejpozději do 6.1.2010 do naší kanceláře na Hollarově náměstí v Praze 3, bude Vám dobropisováno. Následně bude provedeno vzájemné vyúčtování všech závazků a pohledávek a jejich proplacení.

    Veškeré zápůjční zboží a demo telefony také vraťte v uvedeném termínu, dne 31.12.2009 budou odpojeny z provozu.

    Provize za služby prodané a aktivované do dnešního dne Vám budou proplaceny v plné výši. Provize za aktivace provedené od 18.12.2009 Vám bohužel nebudeme moct proplatit.

    Velmi se omlouvám za tuto nepříjemnou zprávu, která působí komplikace nejen Vám, ale i značné problémy nám.

    Děkuji za pochopení. S pozdravem,
    Ing. Vojtěch Kos, MBA
    jednatel společnosti
    Selfon s.r.o.
    U Pergamenky 12/1145
    170 00 Praha 7 - Holešovice
    Kancelář:
    Hollarovo nám. 1998/11
    130 00 Praha 3
    M: +420 774 46 65 60
    E: kos@selfon.cz
    www.selfon.cz
    KIGO
    KIGO --- ---
    Ufon je vychcanej jak díra do sněhu 3dny volám na operatora jak šílenej v čiselný nabidce sem vždy zadal že sem stavající zakaznik a ani jednou sem se nedovolal , pak zadám že sem novej zakazník a s operatorem mluvim asi do 30 vteřin lol
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ufon ma novej web ...
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    TACHIBANA_UKYO: :DD
    ach jo, já už se sem chodim jen pobavit..
    jeden příspěvek/zážitek, lepší než druhej...
    LUMINOFOR
    LUMINOFOR --- ---
    proboha, ja to nechci kupovat ted, ale uvazuji o tom jako jedne alternative. Rozhodne to nechci kupovat aniz bych si to o vykendu na horach nevozkousel.
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    LUMINOFOR:
    ELESDY:
    no problem,ale asi jeste chvili potrva,nez zjistim,jak s tim modemem muzu nakladat...
    zadnej papir s vypovedi jeste nemam,zatim vse jen telefonicky...takze cekam kazdym dnem,kdy mi nekdo zas zavola s nakou lakavou nabidkou:]
    LUMINOFOR
    LUMINOFOR --- ---
    ja bych si toho ufone ttreba i od nekoho koupil, ale musel bych si ho vozkouset jestli funguje ve Spindlerove Mlyne alespon nejak pouzitelne. Schanim neco co me pripoji tam a wifi je moc draha na tech par zimnich mesicu.

    Jenze tady s tim nikdo nema zkusenosti :-/
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ELESDY: no jasne,nic s nim neni,obcas i funguje:]
    prodam ti ho za odnos a jeste k tomu dostanes nakej malej - treba tekutej - bonus
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ELESDY: to zrus,ja ti pak kdyztak prodam ten svuj uzasnej zelenej modem:]
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam