• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ...a linux porad nic, to je jak u blbejch ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Ke stažení: Google Chrome už není beta, vyšla finální verze
    http://www.zive.cz/Programy/Google-Chrome/pr-6877-pc-0
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SKORZ: super dik



    CRANK: jo jom uz sem to pobrala
    CRANK
    CRANK --- ---
    YMLADRIS: No stačí mít stránku která poskytuje search a když jí jednou navštívíš, stačí napsat první písmeno a většinou se nabídne, pokud se nenabídne jako první, musíš napsat další atd. Jakmile ti tam skočí ta stránka, kterou jsi už navštívila a naskočí ti na první místě, tak v tom textboxu co se zadává adresa se v pravo objeví tlačítko TAB a když zmáčkneš tabulátor, můžeš psát rovnou dotaz vyhledávání na tom webu, který jsi začala psát na začátku. Chceš to naprintscreenovat? :D Si to zkus, ne?
    MILIS
    MILIS --- ---
    MIKROM: ajo vlastne, vidis... to mi uplne vypadlo
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    no jinak je to v nastaveni chrome, jakej vyhledavac pouzit jako vychozi.. s tema w-wiki, g-google, to sem myslel ze ma jen opera.. :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SKORZ: tak v tom pripade je to olrajt
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    YMLADRIS: kliknes pravym do adr. radku. a posledni polozka. ted jsem na firefoxu, takze nevim :) anglicky je to neco jako Edit search engines
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SKORZ: to uz by asi stacilo, ale kde to mam prepsat? dik
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    CRANK: prosim upresnit "objevi se volba tlacitka TAB"
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    PHOBOS99: muzes to samozrejme prepsat na cokoli. ja mam wikipedii treba w
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CRANK: to ale zni docela na picu nejaky vepisovani adresy... neni to spis na volitelny keyword (jako ve ff)?
    CRANK
    CRANK --- ---
    YMLADRIS: MILIS: Ještě tuším to podporuje pár webů jako je wikipedia, kdy když už jsi wikipedii navštívil, stačí napsat www.wikipedia.org, objeví se volba tlačítka TAB, zmáčneš tab a vyhledávání se přepne automaticky na vyhledávání ve wikipedii přímo v browseru.
    MILIS
    MILIS --- ---
    YMLADRIS: v chrome pri hledani pises primo do adresni radky, po enteru to samozrejme hleda skrz google.. o moznostech volby pri hledani nevim
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MIKROM: minuty. ok zkusim nechat bezet dale.

    v podstate mi jde jedine o vyhledavace, takovy to policko vpravo ve FF kde si v liste zvolim v cem chci hledat a napisu tam vyraz. Jde to nejak nastavit v Chrome? Dik
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    YMLADRIS: jak dlouho to nechavas zatuhnuty?.. me to myslim taky vytuhlo.. ale nakonec se to rozjelo.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    hola,
    na dvou ruznych pocitacich zkousim importovat ruzne nastaveni dle FF a vsude mi to zatuhne "Probiha import" a nic. Je to znamy problem... ?

    dik
    PELDA
    PELDA --- ---
    HARDCABB: mně se líbí, ale bohužel v něm nejede zdaleka všechno. složitější ajaxové weby (některé části facebooku třeba), cartifikáty apod. ještě bych chvilku počkal.
    BUMBO
    BUMBO --- ---
    FEDAJKIN: sice uz jsem hlasoval "naveky sekundarne", ale je to spis ve smyslu "pouze na nektere veci" - konkretneji mi vyhovuje, ze v praci jedu na Chromu soukromej Google Account na Reader, Calendar, Gmail, Docs, ... a ve FF jedu vyvoj a firemni Google Account na Analytics, WebmasterTools, Adwords, atp.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Takže tu máme anketu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam