• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mne pomohlo vypnuti chormu, pak uz to neudelalo
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MPOS: Jo, taky mi to včera vyskočilo skoro všude kromě g+ a gmailu
    MPOS
    MPOS --- ---
    Zdravím, neví někdo co s tímhle? Normálně dám cokoliv vyhledávat a objeví se toto. Ukazuje se to jenom někdy, např teď je vše bez problému
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    GHOSTDOG32: to je stable branch?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ERED_MITHRIN: nahradil jsem Adblock Plus za Adblock a pridal czech and slovak filters a uz to funguje, dik :)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    FROGY: na idnes nechodim, ale ze zvedavosti jsem si stranku nacetl a i kdyz taky pouzivam adblock, reklamu vidim. jelikoz nevim o tom, ze by adblock umel zprisnit blokovani reklamy, tak by me zajimalo, cim to je, ze ty tu reklamu nevidis...

    aha! tak uz vim :) jsem uplne zapomnel, ze adblock ma jeste navic filtry pro konkretni zeme...

    NECROMAN: vlez do nastaveni adblocku a v zalozce filter lists si zaskrtni additional czech and slovak filters a reklama ti zmizi (tak jako mne :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    NECROMAN: ja mam adblock a nic nevidim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nejaky tip na dobry adblock pro Chrome, ktery by odfiltroval i tu reklamu okolo na idnes.cz? Fakt me nebavi koukat se na Ondrasovku a Bilou :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MIKROM: stěžoval :) dík
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    DRAGON: super, diky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICKEY_MOUSE: presne tak, objevi se ti po prihlaseni. jedinej problem jsou hesla: uz se mi stalo, ze je chrome vsechny zapomnel. a co jsem tak procital pri te prilezitosti fora, tak se to stalo hodne lidem. takze si je radsi nekam ukladej, aspon ty dulezity.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    chci se zeptat, jak je to se zálohou záložek v Chromu. je to potřeba nějak řešit, anebo to mám někde uloženo na svém Gmail účtu a po přihlášení se k Gmailu na jiném počítači nebo po reinstallu se mi záložky automaticky objeví? Díky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ERED_MITHRIN: pokud sedíš na firemním kompu připojený k firemnímu netu, tak bych si o soukromí iluze nedělal.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    RATTKIN: neni nezakonny takhle sledovat zamestnance? vim, ze par let zpatky se to resilo, ale od te doby samozrejme netusim, jak to dopadlo, natoz jak to vypada tedka
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SIMCIIQ: v Exploreru je InPrivate, ale nevím, jak se to jmenuje v české verzi

    SIMCIIQ: No já jen, že manželka pracovala ve firmě kde byly dohromady 3 zaměstnanci a šéf měl na svym počítači 3 okna kde viděl v reálným čase jejich monitory, a celej den je sledoval. ten monitorovací software stojí asi 5 tisíc.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MICKEY_MOUSE: díky.. funguje :) a jak ochránit explorer? též ctrl+shift+n ?
    RATTKIN: my jsme pidi firma, žádný IT oddělení nemáme.. každopádně tohle risknu :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SIMCIIQ: Pokud si na firemním internetu nebo firmemním počítači, může Šéf vidět všechno (pokud to má IT oddělení nastaveno). To platí i pro SSL zabezpečené stránky.
    Pokud potřebuješ být anonymní, surfuj ze soukromého telefonu.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    je to režim, kterej po tobě nezanechává stopy. přesně co chceš.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    SIMCIIQ: jo. zkus to, hned to pochopíš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam