• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    Od jistýho momentu (už asi několik měsíců) mi nejdou přehrávat videa z Vimeo a ode dneška už ani některý z Youtube - zvuk hraje, přehrávač se tváří, že hraje, ale obraz prostě není (jen černo). Zkoušel jsem hledat po všech internetech i filtrovat tady, ale žádný řešení jsem nenašel. :/ Někdo nějakou zaručenou radu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, lze prepnou google z CZ do EN nejakym zpusobem? kdyz dam
    Nastaveni / Jazyky a v menu vyberu Anglictina, tak mi to napise, ze tento jazyk nelze pouzit.
    dik
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ZORBEN: a podobny faily to dela i pri vypnutych extensionech (krome adblocku)...takze bud za to muze adblock, nebo skin (ktery mi nikdy driv nedelaly problemy), nebo je chyba na strane googlu...


    jeste me napadlo - nema nekdo tip na nakej download manager, idealne jako extension pro chrome? duvod - sere me, kdyz neco stahuju, pak hodi nakej error (treba na chvili vypadne sit nebo cokoliv) a soubor pak musim stahovat znova celej...tusim ze mozilla umela pak i pokracovat,ne?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ZORBEN: takle nak to vypada po prepnuti...tam kde je nahore videt lista tak tam zrovna byla mys, pohybem se horni cast zviditelnuje...k tomu pusteni v nouzovym rezimu jsem se nak jeste nedostal, takze nemuzu rict jak to pod nim chodi
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Chrome Connectivity Diagnostics tests your Network Connection
    http://www.thewindowsclub.com/chrome-connectivity-diagnostics-network-connection
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    ZORBEN: pokud ti chrome pojede bez problemu v nouzovem rezimu windows, tak jsem se s tim setkal a i te navedu na reseni.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ZORBEN: palce na nyxu nemám ve svým chrome čajový. zkus vypnout skin.
    incognito mod je výchozí bez pluginů, nebo se dají snadno deaktovovat aniž bys je musel odinstalovat, tak to můžeš zkusit tak
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    v posledni dobe se mi stava, ze kdyz se prepnu do chromu, ze se mi skoro nezobrazi, jen treba dve aktualni zalozky a zbytek az po tom, co treba minimalizuju a maximalizuju...dela mi to na vice pocitacich, takze bude chyba nekde u googlu? nebo jestli to muze bejt treba skinem (driv ale byl vpohode) nebo nakym pluginem?
    nepotkal nekdo podobnej problem? je to priblizne od ty doby co se tady misto palcu ukazuje rozsypanej caj...dik
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DRAVON: mam 8.1 a jedu na chrome, ale ie jede uplne bez problemu.. s tou cestinou, ta se musela tusim rucne nastavit nekde v nastaveni chromu
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    už jsem se dočetl, že při instalaci chrome v 8.1 je explorer chromem nahrazen - tzn v pc explorer stale zustava, přesto jej nenajdeš a nespustíš.. pouze, když odinstaluješ chrom - znovu se objeví.

    Sice už jsem našel nějakou verzi chrome na win8.1 která sice nepadá.. ale je v AJ i když hlásí cz - takže mi neustále opravuje všechna slova. Ale zatím opravdu běží.
    Přesto bych rád přišel a vyřešil, proč se to děje.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAVON: máš tam nějaký problém, chrome na win 8 i 8.1 na ploše normálně funguje. (Chrome je taky jako metro aplikace, prý, to jsem nikdy nezkoušel.)
    popiš tu "ztrátu exploreru", to může být zajímavé. Dělal si update w8 => w8.1 nebo co si dělal?
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    Ahoj - prosím o radu. Nové Lenovo G500, win 8. CHROME normálně finguje.
    Přeinstalace na Win 8.1 = ztráta exploleru z PC, ale hlavně - Chrome neustále nelze spustit... když už tak padá. Občas ani po restartu se chrome otevřít nepodaří...

    Prosím o radu, jak používat bezproblémově Chrome ve win8.1 tak, jako ve win7 - pokud se už někdo setkal..

    děkuji moc za jakékoli rady
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    MIKROM: super dik, presne tohle jsem chtel :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ZORBEN: vyber z ty nabidky ten co se tio nelibi a zmackni dělejte, nebo shift+del? ctrl+del? neco takovyho
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    nerseil nekdo jak se zbavit nekterych zaznamu automatickyho vyplnovani? nechci vymazat vsechny (jak jinak bych pak mel vedet vsechny ty loginy?), ale nektery jsou zbytecny a rad bych se jich zbavil - staci se jednou prekliknout, napsat neco jinyho a hned si to google pamatuje naporad...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdybyste nekdo potreboval vratit do chromu scroll bar Arrows, tak zde:

    Chrome Web Store - Win7 Scrollbars
    https://chrome.google.com/webstore/detail/win7-scrollbars/cifcnoebhbpdndjendfkpehpfbglgfkc/related
    KEEE
    KEEE --- ---
    nedaří se mi vyfiltrovat - poslední týden pokaždé když otevřu záložky, tak se mi sekne Chrome. Nevíte co s tím? Nebo mám prostě moc záložek?
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    možná jdu s křížkem po funuse, ale hlásím, že vše fachčí :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FROGY: super!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam