• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    PRAASHEK: sem slepej, a to sem v nastaveni addonu byl x-krat, a ten blbej checkbox prehlid...dik
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    addony si musíš v anonymním režimu povolit a pak fungují
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Stupidni dotaz, ale nemuzu na to prijit - jak udelam 2 okna chromu tak, abych v jednom byl prihlasenej k gmail uctu, a ve druhym ne ? Anonymni rezim neni reseni, nebot v nem nefunguji add-ony. Takze pripradne poddotaz - jak zprovoznim add-ony v anonymnim rezimu ? Dik
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    DRAGON: a něco na pouhý zmenšení by tam nebylo? Připadá mi to fakt přehnaně vysoký.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Díky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    deaktivovat se mozna neda, ale da se skrejt po par vterinach, coz uplne staci

    Chrome Web Store - Always Clear Downloads
    https://chrome.google.com/webstore/detail/always-clear-downloads/cpbmgiffkljiglnpdbljhlenaikojapc
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    KEVIN00: :-) resi se roky .. a neda - take me sere .. a sere me roky .. neda se na to zvyknout a to pouzivam doma, v praci vsude chrome .. tohle je je otrava porad :-)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Dá se nějak deaktivovat download lišta, která vyjíždí vespodu?
    RUM
    RUM --- ---
    zdá se mi to nebo vrátili původní nativní systémový scrollbar i se šipkama? žeby dostali rozum?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAVANA: ten kalsickej android prohlizec to nedelal :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LADINEK: možná existuje app, která ukládá stránky na offline prohlížení.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    no někam se musí uložit za stránka :)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    RATTKIN: ja nevim 1gb ? :) Ale co to mas spolecnyho s RAM ? Ja jen chci nechat nactenou stranku v offlinu.... :(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LADINEK: kolik mas ram? na 2 gb mi tab už chvili vydrzi
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Zdar, mam dotaz ohledne mobilni verze google Chrome pro android.

    Jak sakra nastavim, aby pri prechodu na jinej tab chrome nerefreshoval ten tab a stranka zustala nactena v offlinu ? V metru, nebo tam kde je mizernej signal je to desne serouci kdyz mam neco rozectenyho a on mi to zacne bez pripojeni refreshovat. Ja chci aby refreshoval jen tehdy kdyz mu reknu :) ne pri kazdym znovuotevreni tabu...diky moc
    GREGI
    GREGI --- ---
    asi se uplne debilni, ale nemuzu najit kde si prenastavit "new tab" mam tam nejakej posranej bing search a chtel bych tam normalne klasicky 8 oken s nejanavstevovanejsima stranka.... nevim kde prenastavittak za radu dik predem
    PULKA
    PULKA --- ---
    NORDSSON: ne, kdekoliv mimo chrome to funguje (když si otevřu třeba složku v průzkumníkovi), jde mi o to, že když dole jak chrome zobrazuje stahování a pak stáhnuté soubory, tak když na něj kliknu, otevře se mi to v chromu i když mám jako default adobe pro, a vůbec nevím, jak ho to odnaučit.
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    PULKA: no tak to asi musíš do nastavení windows (pravym na jedno stažený/uložený pdf - vlastnosti - otevřít v programu: změnit)
    PULKA
    PULKA --- ---
    NORDSSON: hm, díky, ale není to ono, tam se dá nastavit, že když je na stránce pdf, tak se mi otevře buď v chromu nebo adobe, ale v prohlížeči, to je mi fuk, jde mi o ty stažené soubory, které se zobrazí dole na liště.
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    PULKA: kvůli NORDSSON (což jsem btw furt nevyřešil) jsem koukal do toho about:plugins (do adresního řádku) a tam jsem viděl vypnutej Adobe PDF reader, tak ho tam zapni a třeba to zas bude fungovat
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nemohl byste mi někdo prosím poradit - mám Google Chrome a když stáhnu pdf soubor, kliknu na něj pro otevření, tak se mi to otevře v prohlížeči v něčem stupidním od googlu, kde nastavím, že se mi to má otevřít v defaultním prohlížeči daných souborů, stejně jako třeba words se mi otevře ve wordu? Chodit do složky downloads a tam to otevřít klikem je hrozně dlouhavé. Díky za radu, nějak to v nastavení nemůžu najít a imho je to nějaká užitečná novinka stará pár měsíců, protože to dřív nedělal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam