• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PULKA: zkus AdwCleaner
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    PAPRIKODLAK: taky jedu na feedly, ale na mobilu v mhd, takze nemam moznost srovnat s chromem
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAPRIKODLAK: co zabili reader jsem RSS hodně ubral, mam feedly ale čtu to tak 3x tydně
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    RATTKIN: Otvírám to z RSSky. Přesněji z g2readeru. Myslím ale, že možná bude problém v něm. Po chvílí používání je hrozně zasekaný.

    Nemáte tip na RSS čtečku do Chrome, která funguje svižně a zvládá import opml?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAPRIKODLAK: mě se takhle chrome chová, pokud mi dojde ramka (swap mám zakázaný)
    v práci, kde mám jen 8gb to přijte po pšti tabech, pokud mám photoshop a libreoffice + par dalsich věcí
    ale myslím si, že 30 tabů je na psychyatra ;)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    RATTKIN: 8 GB, ani jedna.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAPRIKODLAK: kolik máš ramky a na kolika z těch tabů je flash?
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Otevřu třicet tabů, chrome je všechny dropne, některé přestanou reagovat, některé se zaseknou na načítání a to nejde zastavit. To neexistuje prohlížeč, který funguje...?
    PULKA
    PULKA --- ---
    RATTKIN: co to je? Google na tohle heslo nic nenašel...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PULKA: co takhle rootkit explorer?
    PULKA
    PULKA --- ---
    RATTKIN: jasně, Microsoft Security Essentials
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PULKA: antivirak máš?
    PULKA
    PULKA --- ---
    ERED_MITHRIN: Nic takového jsem neobjevila.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    PULKA: tuhle havet neznam, ale vzpominam si, ze jsem kdysi zapasil u kamaradky s delta search bar, kteryho se neslo zbavit a on presmerovaval vsechny me adresy nekam jinam. po nekolika mazanich a restartech pocitace jsem zjistil, ze ten zmetek si pridal parametr ke spustitelnemu souboru chromu, tzn. pokazde, kdyz jsem chrome spustil, delta se tam opet nasackoval. nerikam, ze se muze jednat o stejny problem, ale zkus mrknout do vlastnosti zastupce, pres ktereho chrome spoustis, jestli nema nejake spousteci parametry navic.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Nějak se mi dostal do chrome malware (NeextCoup, NextCoup, Priacechoop, priccechOp, pricechhop) jako extensions a já se jich nemůžu zbavit, navíc se spouští v developers mode. Odinstaluju je, vyčistím registry pomocí ccleaneru a nic. Stáhla jsem i antimalware - Hitman, Malwarebytes Anti-Malware, ADWCleaner a bez úspěchu. Nenapadá někoho, co s tím? Googlit jsem zkoušela, ale nicrozumného jsem nenašla, v program files to vůbec nemám. :-(
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    PEPAK: pochybuju, extensions v chrome maji dost omezeny pole pusobnosti. Na tohle asi budes muset upravit chromium samotny.
    PEPAK
    PEPAK --- ---
    Dá se v nějak (extension, plugin, to je fuk) zasahovat do kódu webové stránky předtím, než ji Chrome začne vykreslovat? Zdá se mi, že dostupná rozšíření si pouze vytvoří skript, který běží v kontextu stránky a eventuelně do ní nějak zasahuje tím, že mění DOM - ale to je pro moje účely nepoužitelné, mimo jiné proto, že browsím s vypnutým javascriptem a tyhle injektované skripty se mi tudíž vůbec nespustí. Moje představa je, že bych si napsal nějaké DLL, které by Chrome zavolal těsně předítm, než začne stránku vykreslovat, a já bych v tuto chvíli převzal načtený HTML zdroják a podle nějakých kritérií si ho upravil.
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    OMI: no proto jsem tady onehda poptaval neco minimalistickyho [ NORDSSON @ Google Chrome ]
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    OMI: obavam se, ze neni. Pokud chces moderni prohlizec, bez RAM se neobejdes; pokud chces rychlej prohlizec, musis se spokojit se starejma verzema (kde ti pulka webu nepojede spravne) nebo textovym prohlizecem.

    Je to smutny, ale bude hur.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam