• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    PEPAK
    PEPAK --- ---
    Možná by se někomu mohlo hodit - napsal jsem si utilitu na zálohování a následnou obnovu uložených hesel. Na rozdíl od jednoduchého uložení souboru "Login Data" funguje i při přesunu mezi počítači nebo uživatelskými účty,
    Pepak.net » ChromePass
    http://www.pepak.net/download/chromepass/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: tak tak, vrátil jsem se na ostrý a už nemusím řešit problémy
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKROM: jak sem si to od tebe precet, tak se mi uplne najezily chlupy pri vzpomince na fire a tenhle problem :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKROM: ok, dik za nfo ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DRAGON: ja jsem kdysi zkousel canary i alpha kanal a to byl des bes, co jeden den slo, druhej den bylo rozbity, ale s tou betou je tohle co si pamatuju jedinej problem za ty roky..
    PULKA
    PULKA --- ---
    MIKROM: Ani tak nic. Prostě divný.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKROM: tak to je dobry vedet, ze betu fakt nebrat. z tohodle duvodu sem presel z firefoxu..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    jinak jede vam chrome v pohode? jedu na beta kanalu, a posledni dobou mi prijde ze to nejak pos*ali. pri nacitani tabu vytuhne cely prohlizec na par vterin nez se tab nacte. Verze 38.0.2114.2 dev-m (64-bit)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PULKA: zkus AdwCleaner
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    PAPRIKODLAK: taky jedu na feedly, ale na mobilu v mhd, takze nemam moznost srovnat s chromem
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAPRIKODLAK: co zabili reader jsem RSS hodně ubral, mam feedly ale čtu to tak 3x tydně
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    RATTKIN: Otvírám to z RSSky. Přesněji z g2readeru. Myslím ale, že možná bude problém v něm. Po chvílí používání je hrozně zasekaný.

    Nemáte tip na RSS čtečku do Chrome, která funguje svižně a zvládá import opml?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAPRIKODLAK: mě se takhle chrome chová, pokud mi dojde ramka (swap mám zakázaný)
    v práci, kde mám jen 8gb to přijte po pšti tabech, pokud mám photoshop a libreoffice + par dalsich věcí
    ale myslím si, že 30 tabů je na psychyatra ;)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    RATTKIN: 8 GB, ani jedna.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PAPRIKODLAK: kolik máš ramky a na kolika z těch tabů je flash?
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Otevřu třicet tabů, chrome je všechny dropne, některé přestanou reagovat, některé se zaseknou na načítání a to nejde zastavit. To neexistuje prohlížeč, který funguje...?
    PULKA
    PULKA --- ---
    RATTKIN: co to je? Google na tohle heslo nic nenašel...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PULKA: co takhle rootkit explorer?
    PULKA
    PULKA --- ---
    RATTKIN: jasně, Microsoft Security Essentials
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam