• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    MUXX: dělá to i edge, také jen na té jedné stránce
    MUXX
    MUXX --- ---
    SWITCHMAN: Jenom v chrome nebo i v jinem prohlizeci? Nema tam nejaky podivny doplnky?
    E42
    E42 --- ---
    SWITCHMAN: Zkusil bych pro tu stránku vypnout javascript, pokud není vyžadovaný pro její funkci.
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    prosím, poradil by někdo?
    kolegyni na jedné konkrétní stránce při kliknutí na kterékoliv tlačítko otvírá úplně nesmyslné linky jako aliexpress, O2 nabídka.... jen z té jedné stránky. Nikomu jinému to nedělá.. netuší někdo, kde hledat problém?
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    Doufam, ze tu uplne nespamuju, ale pokud by nekdo chtel chromebook, mam na prodej: [ OFFERINGNABÍZÍM: Acer Chromebook Spin 11 / Praha 10 / 6000 CZK ]
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    DRAGON: najet myší nad položku a SHIFT+DELETE
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, mel bych dotaz: tusi nekdo, kde v chrome je seznam autofill emailu? priklad: mam na strance zadat email a vyhodi mi to seznam jiz zkousenych emailu, ja bych z toho seznamu rad nejake polozky vymazal. Jak na to?
    dik
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    MAKII: Ano, mně se to stává a taky by mě zajímalo, jestli tomu jde zabránit, protože když mám na té "rebootované" záložce třeba něco rozepsaného, je to v háji.
    MAKII
    MAKII --- ---
    Stává se vám někomu, že by vám chrome rebootoval otevřené záložky, když si "odskočíte" jinam? Dá se tohle v nastavení nějak upravit? Díky.
    OTZ
    OTZ --- ---
    nedjriv si je musis samozrejme vytvorit
    OTZ
    OTZ --- ---
    RATTKIN: jop
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    a ty profily se prostě kliknutím hned přepnou?
    OTZ
    OTZ --- ---
    ..jeden profil na osobni mail, druhej na pracovni. na pohodu..
    CEJKON
    CEJKON --- ---
    RATTKIN: Dvě onka a dva profily. Podle potřeby přepínám.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    jak řešíte chrome doma a v práci? Já mám oboje přihlášení na google účet, ale vlastně v práci nechci domácí data, ale doma můžu mít pracovní
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OMNISLASH: dávám do uvozovek
    WELES
    WELES --- ---
    OMNISLASH: chrome má taky g, když si ho nastavíš ve vyhledávačích
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    RATTKIN: zabralo, diky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OMNISLASH: já za to dám mezeru a ono mu to dojde
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jak mam chromemu rict, ze neco, co podle nej vypada jako url, je bezny text, ktery chci vyhledat? stara opera mela prefix 'g' pred textem. co ma chromak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam