• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, mohl bych poprosit o radu, i kdyz ne uplne Chrome, ale na gmail? urcite se tu pohybuji lide, kteri budou znat oboji :)

    tusite, jak v gmail webu v inboxu nastavim, aby se mi zobrazovaly emaily tak, ze jako odesilatel nebude treba "no reply", ale treba noreply@ucet.cz ? To samotne noreply me stve, protoze musim rozklikavat pokazde ten email, aniz bych vedel, od koho to je, rad bych to videl rovnou v seznamu emailu cele.
    diky moc
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Máte někdo ideu, jestli se dají instalovat doplňky z Opery do Chrome? Poslední info, které jsem k tomu na webu dohledal, bylo z roku 2013, to už předpokládám nefunguje.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: nějaký adblocky fungujou tak, že z tvýho poplatku se přispívá webům na který chodíš
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, jedete nekdo Adblock Premium? Ma to nejaky vetsi vyhody blokovani? Mne by se libilo docela to, ze si muzete vymenit reklamu za oblibeny obrazek, jestli to chapu tak, ze by byl adblock jakoze vypnuty a misto nich dat treba bilej jpeg.

    https://getadblock.com/premium/enrollment/?u=qh3szg2u52081512
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Kdybyste si také chtěli deaktivovat bubliny, které teď Chrome zobrauje po najetí na záložku, dělá se to napsáním chrome://flags/ do adresního řádku, a pak na stránce co se zobrazí vyhledejte Tab Hover Cards a nastavete si u toho Disabled.
    MAART
    MAART --- ---
    tak teď pro změnu zrušili vyhledávání img dle rozlišení, paráda.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mohu se zeptat?

    rad bych na desktop verzi zakazal dve veci:
    skoro pokazdy kdyz jdu na novy web, tak se mne browser zepta, jestli muze vedet moji lokaci a jestli chci odebirat notifikace z toho serveru na ktery pristupuju.

    nasel sem si v konfiguraci chromu, ze se to da vypnout. Muj dotaz je: pokud vypnu "ask before accesing", znamena to, ze to strance povoli zjisti moji polohu bez zeptani a nebo ze ji to odpovi automaticky NE? To same s temi notifikacemi.
    Tusite nekdo? Nejak se mi nedari odpoved dohledat.
    dik moc
    MAART
    MAART --- ---
    Jj.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MAART: tak on to dela google jako web, ne prohlizec
    MAART
    MAART --- ---
    uf tak už je rozšíření.
    Google Images Restored - Chrome Web Store
    https://chrome.google.com/webstore/detail/google-images-restored/ncndcebmkibkhopclfdjfacgfholcghi
    MAART
    MAART --- ---
    ou shit, mozilla i opera to dělá taky, takže se tomu nedá vyhnout. Now what!?
    MAART
    MAART --- ---
    MADCAT: uz z toho par tejdnu rostu. Myslim, ze se s tim neda nic delat. Na forech akorat spoustu prirozenyho nadavani, ale reseni ne. Na jednom kompu se mi to nejak snad podarilo, preinstaloval jsem vycistil cookies, cache, historie a kupodivu to zmizlo. Ale jinde už to nefachá a nelze to odstranit.
    No kdyby někdo tady věděl co s tim. Je to fakt za trest.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    MADCAT: To je featura. Mám to také tak a nikde jsem nic nenastavoval.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hele, to je nějaká nová fičura, že když teď vyhledávám v chromu obrázky a na nějakej kliknu, tak místo aby se otevřel pod náhledem, tak se otevře vpravo? Nebo jsem někde něco blbě nastavil a nevím o tom? Diky.
    MAAAT
    MAAAT --- ---
    Posledních několik týdnů se potýkám v Chromu s postupnou desynchronizací zvuku u videí. YT, HBO GO i dalsi videa se po chvíli rozchází zvuk s videem. Když se video zapauzuje, na chvíli se to srovná. Setkal se s tím někdo?
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    MUXX: dělá to i edge, také jen na té jedné stránce
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Tipuju to na nějakou fejkovou verzi adblocku
    MUXX
    MUXX --- ---
    SWITCHMAN: Jenom v chrome nebo i v jinem prohlizeci? Nema tam nejaky podivny doplnky?
    E42
    E42 --- ---
    SWITCHMAN: Zkusil bych pro tu stránku vypnout javascript, pokud není vyžadovaný pro její funkci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam