• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    HORST_FUCHS: nejspis se ti poskodila cache / neco spatne preneslo a do ni ulozilo. muzes vynutit komplet nove nacteni pres devtools. CTRL + SHIFT + I . nahore zalozka network / sit. zaskrtnout "disable cache" / "vypnout cache" (hadam). refresh. to by melo prinutit stranku nacist vse opravdu nove. devtools pak muzes zavrit
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    RATTKIN: Z „externích“ aplikací to asi bude umět víc, ale zatím jsem nenašel žádný důvod používat/platit za aplikaci navíc když mám integrovanou Klíčenku přímo v MacOS/iOS

    Tohle by mohlo být + pro externí aplikaci, ale asi ne tak velké..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HUGGI: LastPass to umí.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Je nějaká možnost v Chrome/Googlu nastavit už. jméno a heslo pro celou doménu aby ho používal na všech subdoménách třetího a čtvrtého řádu?

    Vysvětlení - testujeme nové funkce na eshopu, máme testovací instanci například test.eshop.cz, ale každý testovací úkol má ještě svoji verzi například 1.test.eshop.cz 2.test.eshop.cz ..atd

    Všude máme stejné loginy ,ale při každém vygenetování nového čísla je musíme znovu zadat a uložit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: aha, tusis kde? avast nic nehlasi...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: detekce proxy. to je dobrá díra, stačí vhodně umístit txt soubor a všechny Windows tomu věří. trvá to dlouho, protože se kontroluje asi 10 lokací. možná na jedné z nich nějaký "zajímavý"soubor máš
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: nakonec sem si vsiml, ze to dela uz pokazde, kdyz otevru Chrome. Tak kdyby to nekomu delalo, tak si staci otevrit (ac je to zvlastni) Internet Explorer, tam dat Internet Options, tab Connections, Lan Settings a zde dat pryc "Automatically Detect Settings". Nevim jak me to napadlo, ale kdyz tohle odskrtnu, tak se chrome chova normalne :) takze problem solved
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    DRAGON: Čim konkrétně to tak máš nevím, ale není to obvyklé, takže to je „něco“ u tebe.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Prosim mel bych dalsi dotaz: zacalo se mi stavat, ze kdyz dam na necem prave tlacitko a dam "open in incognito window" tak se hned otevre nove okno prohlizece, ale treba 20 vterin trva, nez se otevre i content. tusite, cim to muze byt? zadne nove adony sem neinstaloval, zkousel sem chrome reinstalovat, nepomohlo.
    dik
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    DRAGON: pokud vim, tohle neni prohlizec, ale js.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OMNISLASH: tak to mi ho teda vyndej, ja to mám koukám úplně vypnuté, jak je tedy možný, že mi to pořád zobrazuje ten dotaz? :(
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MICKEY_MOUSE: ja to nastavoval uz roky zpet a od te doby jsem na to znovu sahat nemusel, takze bych tipnul, ze snad ano
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    OMNISLASH: Tohle nastavení mi udělalo velkou radost.

    BTW ukládá se nastavení Chromu do Google účtu, abych při nové instalaci na jiný počítač měl vše automaticky nastaveno, jak jsem zvyklý?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: jeste to vypada takto:

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Prosim, lze nejak defaultne nastavit, aby se prohlizec neptal na kazdem novem webu, kam vlezu, na tuto klasickou otazku? Nemuzu to nikde najit. Dekuji.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    MIKROM: Zajimava odpoved, ze jisty standard je oznacen za vymysleni. Ale hodne to zvysuje ergonomii...

    No minimalne v EDGE nefunguje ani jedna moznost zapnuti nahledu z flags. Jsou tam A, B a C.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KOC256: moc si vymejšlíš.
    Ale náhledy tabů jsou myslím někde ve flags, config
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Po dlouhá (opravdu) dlouhá léta jsem používal Operu a ke vší spokojenosti. Co přišel ale nový EDGE, tak mě oslovil nějaký hlas a prostě jsem na všech zařízeních přešel. jelikož je postavený na Chromu tak tedy podporuje i jeho rozšíření. Ale jak se tak dívám, tak buď neumím hledat, nebo všechno co Opera uměla sama o sobě uživatelé Chromu nepotřebují. tedy v poslední naději zkusím se zeptat tu.

    - Kterým doplňkem řešíte Gesta? Nějaký jsem stáhl, ale přijde mi, že funguje tak na 80%. V Opeře to fungovalo na 100%.
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, kde při kliku na ouško TABu m vyskočí okno úplně nahoru (Ctrl+HOME) a při druhém kliku zase na původní místo?
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, kde vedle adresního řádku bude tlačítko s naposledy zavřenými listy?
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, zobrazování náhledů nad TABy?
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, kdy při označení ceny v textu mi ho rovnou zkonvertuje na koruny?
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, kdy při označení textu se mi nabídne u kurzoru možnost tento text zkopírovat?
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, inteligentní procházení TABů pomocí Ctrl+TAB?. Tedy ne jen procházení v nekonečné smyčce, ale třeba rotování mezi dvěma použitými.
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, lepšího speeddialu než je default EDGE?
    - Existuje doplněk, který řeší funkcionalitu, stackování/groupování tabů? Ale nemyslím jen podbarvení pruhem, ale že opravdu třeba 5 TABů schová pod jeden.

    Pokud jsem funkci doplňků pochopil špatně, tak se omlouvám...

    Pokud by mi chtěl někdo pomoci a něco nebylo jasné, tak mohu rozvést, dodat screeny...

    Díky za čas a pomoc...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam