• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    ŠKOLA rozhodně není náročná během studia se nemusíš bát že tě vyhodí . ale například u státnic těm kteří na to srali to dávají profesoři sežrat a to třeba tak že jich polovinu vyhodí :) bez keců
    LUCIS
    LUCIS --- ---
    KODLIK: sem teprve v prváku, ale řekla bych, že tahle škola není o tom, že si něco zaplatíš..první zkoušky byly sice fraška, ale nemyslím, že to bylo kvůli tomu, že je škola soukromá..přecejen, když děláš opravdu hovno vyhoděj tě i z nejvíc placený školy..pokud tě obor zaujal, tak do toho jdi, škola je v poho;)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    Zdravím... Možná mám asi hloupý dotaz (a předem se za něj omlouvám), ale uvažuji o této škole, tak jsem se chtěla zeptat... :) Některé soukromé školy stačí zaplatit a člověk vystuduje, některé jsou dobré, člověk se na to musí připravovat a něco mu to učení dá.... Líbí se mi tu obor Manažerská studia - řízení lidských zdrojů (bakalárské studium)... Zajímalo by mě na jaké úrovni je přibližně tato škola.... předem díky za odpověď
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    a zde vypracované otázky z minulého rocku některé se shodují některé ne

    statnice-v3.zip (788443 B)
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    pro velký zájem nadhazuji ještě strašáka = okruhy otázek ke státnicím pro tento rock ..

    Okruhy SMK Bc SZZ 2009.pdf (123252 B)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    PUSSYFOOT: paráda! tisíceré díky!!! :)
    LUCIS
    LUCIS --- ---
    PUSSYFOOT: pecka, díky moc!se cení:)
    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    Malý dárek pro studenty Sociální a masové komunikace, je tam vsechno mozne co jsem za dobu studia na této škole nahrabal.

    škola.zip (3577380 B)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    Prosím vás nevíte zda najdu někde na netu k stažení :
    Dějiny českého novinářství a českých novinářských spolků,
    skripta Historie masové komunikace,
    skripta Úvod do sociologie (Radomír Havlík),
    Vybrané kapitoly z psychologie( Marie Farková),
    Etika a logika v komunikaci( Olga Nytrová, Marcela Pikálková)
    či příklady seminární práce na Logiku a interpretační procesy ?

    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    tak jsem se rozhodla,ze to zkusim...snad to dam,pac za takovy prachy bych mela luxus fotak a takhle nebudu mit ani na zakladni objektiv:o/ :D

    chtela bych si zacit neco cist..nemate nekdo seznam literatury pro prvni rocnik dalkovyho studia specialni pedagogiky-vychovatelstvi?
    diky
    MUZA
    MUZA --- ---
    MODRAPUSINKA: my na vzdelavani dospelych to mame 4 vikendovy dny za semestr... skolku muzes mit jako praxi...

    tezky? tak nakou praci to da, ale neni to nic strasnyho...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    chci se prihlasit k vam na skolu na specialni pedagogiku-vychovatelstvi(dalkove),a tak bych se chtela zeptat na par info...
    voalala jsem na studijni a tam mi rekli,ze se dochazi 2x,3x za semestr? coze?zbytek samostudium?to je i na dalkovy studium docela malo,ne?nebo to tak vazne je?
    kdyz delam ucitelku ve skolce,tak nemusim uz pak dochaze na praxi nikam? muzu si zapsat tu skolku?
    je to tezky?:DDD
    dekuju
    MUZA
    MUZA --- ---
    HABLYBABLY: my mame Chlada... to je podes...
    HABLYBABLY
    HABLYBABLY --- ---
    máte někdo zkoušku z filosofie u Koti?? respektive chce práci, tak jestli jste jí už někdo odevzdával?? díky
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    Hele lidé dobří. Resite nekdo Sojkovou a jeji zapoctovej test ze ZPsT? Zrejme se da psat jen když má konzultačtky? Nebo i jindy? Ten test zpst byl imho daleko nejprotivnější ze všeho.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MIDORI: Se koukni na profily. Docela dost lidí si dálkově dodělává vzdělání na soc. a mas. komunikaci.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MYS_USATA: jakto? kdopak?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Koukám, že na Komenského studuje půlka štábu TV Nova :-)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    HANQQA:
    hele hned, asi do 5 minut ( psal sem mu pres den.) ale pak ne a ne napsat..
    napsal mi at si vyberu jedno tema, a to mi jeste musi potvrdit, ale nepotvrdil.. eghm..prijde mi to dost divny, kdyz je neco spatne tak mi vrati seminarku behem 5 minut, to nemel ani sanci to precist.. ale asi to nebylo jak chtel,no..

    PaA- tady tech 38 otazek bude ta zkouska? dekuji dekuji!!!
    zkousky mame dosti podobne, jen se nezapomen prihlasit na Uvod do SMK.)
    che.) tak co toho sedmeho po tej filosofii skocit nekam na kafe ? .)


    nemate zkusenost s strouhalem, s jeho testama?
    jestli se zamerit na lat. nazvy, nebo spis na filosofi a smery?
    mne ucil na stredni, to ale jeste nemel tolik titulu kolem jmena.. .))
    HANQQA
    HANQQA --- ---
    DECODEKL: za jak dlouho ti novotny zareagoval na seminarku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam