• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    RCR
    RCR --- ---
    to je jedna z ikon ceskeho internetu - UTFG.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    RCR: ciwe a to je jako kdo bohajeho :o)))
    RCR
    RCR --- ---
    SIAN: A co teprve Mgr et Mgr, JuDr PhDr Henryk Lahola :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    tak jsem prijata na specialni pedagogiku-vychvatelstvi a uz ted z toho mam nervy. nemohl by mi nekdo pujcit nejaky material z prvniho rocniku?chtela bych si to uz procitat:o)) .o//
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SIAN: tak to musí bejt opravdu zaážitek :)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SIAN: a kde pracuješ, smím-li se zeptat?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SIAN: panebože!!! :))))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    imho Bc není vůbec nedodělek, ale chápu to, prostě sou to pozůstatky ještě snad z dob komunismu... aaaa, tak pán je doktor, a chatu máte? :))))

    připadat si méněcenný jen proto, že je někdo Mgr... to je ztráta času, koneckonců v zahraničí Bc považujou za dodělanou školu a prže sme v EU... rozhodně nehodlám zabíjet čas a utrácet těžce vydělaný peníze tím, že pak budu Mgr a hlupáci, so si před jméno píšou i Bc mi budou řikat paní magistro :)))

    ale jako chápu, že to ostatní mají jinak samozřejmě :)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    zas na druhou stranu a na obranu vysokých škol musím říct, že v dnešní době to má váhu jen podle jména... :( ona ani ta Karlovka dávno není co bývala, pokud člověk nestuduje nějakej vyloženě konkrétní obor ... medicína, práva apod. Jsou to stejný předsudky, jakože, když seš "jen"Bc, tak vlastně VŠ nemáš, což je imho blbost a všude ve světě titul Bc stačí, jen u nás když nejsi Mgr nebo inža jako bys ani nebyl :o)))

    vysoká škola to je ... :) jen si člověk sám musí ujasnit, co si z ní chce odnést... pro svůj vlastní vnitřní pocit... chceš jenom titul? tady ho máš, ale je ti k niččemu, když po tobě bude chtít někdo něco z oboru... na druhou stranu... mám titul, učila sem se, něco sem si odnesla...

    ufff... to sem zase "chytrá" takhle při pondělku :o)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SIAN: aspoň si z toho na rozdíl ode mě, něco odneseš...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SIAN: obecně problém na UJAKu je ten, že celou dobu studia člověk tak jako nějak proplouvá, některý zkoušky se ani nemusej dělat, profesor prostě jen zapíše do indexu, takhle sem letos "udělala" 3 zkoušky :-/ a pak se hrozně moc vyhazuje u státnic... asi aby měli pocit, že si zachovávají nějakou úroveň... takže na to bacha
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HABLYBABLY: mně teda taky moc milej nepřipadal při osobním setkání
    HABLYBABLY
    HABLYBABLY --- ---
    SIAN: Kohout je na prednaskach sice milej, ale vloni kdyz sem delala bakalare, tak se o nem rikalo, ze jako skoro jedinej vyhazuje u statnic...ale nevim no
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    RCR: Demjanenka sme meli na bakalarsky seminar a ten je v pohode uplne.
    RCR
    RCR --- ---
    SIAN: Pak je vse v poradku...

    BTW: Robbie Williams je pokud vim autorem vyroku: Kokain je zpusob, kterym ti buh dava najevo, ze vydelavas prilis mnoho penez :)
    RCR
    RCR --- ---
    SIAN: Chvalu jste meli na filosofii? Co tam chudak delal? Koukam, ze tam se predmety rozhazujou systemem nahodnyho vyberu...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SIAN: imho i v obličeji je znát těch 30 kilo navíc :)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SIAN: Robbieho Williamse za deset let a třicet kilo navrch :))))
    RCR
    RCR --- ---
    SIAN: Tak to je pohadka... Ze je Kohout prorektorem vim, ale to mi zadne svetlo na jeho osobu nevrhlo. K tehle trojce mam este Chvalu, kteryho znam a je taky fajn.
    RCR
    RCR --- ---
    Mimochodem, tri ze ctyr lidi u komise neznam... vite o nich nekdo neco?
    Doc. PhDr. Karel Kohout, CSc.
    Mgr. Milan Demjanenko
    PhDr. Miloš Chlad, CSc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam